VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, lev, od 3 rokov

1×1 ks, detská sonická zubná kefka

Značka: VITAMMY

Veselá sonická zubná kefka VITAMMY SMILE pre deti od 3 rokov s motívom zajka. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. VITAMMY SMILE má 2 režimy: normálny režim: 10 000 - 14 000 VPM, jemný režim: 8000-12000 VPM. Výhodou je ochranný kryt, vďaka ktorému môže dieťa hygienicky zabaliť zubnú kefku do batohu a vziať si ju do škôlky alebo školy. Súčasťou zubnej kefky je aj kovový obal / krabička s krásnym rozprávkovým vzorom, ktorý vám umožní kefku uložiť do púzdra spolu s pastou.

19,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, lev, od 3 rokov 1×1 ks, detská sonická zubná kefka

X55210

Hlavný popis produktu

Dokonalá kefka pre deti Sonická zubná kefka VITAMMY SMILE je dokonalá kefka pre deti, ktorej veselé farby a rozprávkové kresby budú vaše dieťa motivovať ku každodennej hygiene. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. Kefka, ktorá má dva režimy - normálny a jemný. VITAMMY SMILE má 2 režimy

Frekvencia vibrácií:

-normálny režim: 10 000 - 14 000 VPM

- jemný režim: 8000-12000 VPM.

Ideálna aj pre dospelých. Je tiež ideálnym riešením pre dospelých, ktorí uprednostňujú menšie čistiace kefky. Sonická kefka VITAMMY SMILE vďaka kombinácii pulzácie sonickou technológiou s mäkkými vláknami zaisťuje vynikajúcu kvalitu čistenia a starostlivosť aj o najjemnejšie zúbky s ďasná. Technológia Sonic Pulsation. Technológia Sonic pulsation účinne odstraňuje zafarbenie, redukuje plak a oneskoruje tvorbu zubného kameňa. Pri pravidelnom používaní sa zuby stávajú zdravšími. Kefka vykonáva pohyby, ktoré pomáhajú dieťaťu čistiť zúbky samostatne. Kefka je určená pre deti od 3 rokov. Vodotesná a hygienická. Vodotesný plast, z ktorého je vyrobená sonická zubná kefka, je rýchloschnúci materiál, ktorý nie je porézny a preto je veľmi hygienický. Ideálna pre bezpečnú prepravu.

Ďalšou výhodou je ochranný kryt, vďaka ktorému môže dieťa hygienicky zabaliť zubnú kefku do batohu a vziať si ju do škôlky alebo školy. Sonická kefka je ľahká a jej rozmery a ochranný kryt umožňujú ľahkú a bezpečnú prepravu. Kovové puzdro. Súčasťou zubnej kefky je aj kovový obal / krabička s veselým rozprávkovým vzorom, ktorý vám umožní kefku uložiť do púzdra spolu s pastou. Napájaná batériami. Kefka je napájaná batériami, ktoré môžete veľmi jednoducho vymeniť kdekoľvek sa nachádzate. Ideálna do malých rúk. Konštrukcia kefky umožňuje jej jednoduché a ľahké zapnutie aj pre malé 3-ročné ruky. Toto nie je jednorazová zubná kefka. Štandardné vybavenie zubných kefiek Vitammy SMILE sú dve mäkké, nedráždivé násady na čistenie zúbkov.

Obsah balenia:

- 1 x VITAMMY SMILE Sonická zubná kefka (na výber z desiatich veselých vzorov)

- 2 x VITAMMY SMILE násady

- 1 x AAA batéria

- 1 x ochranný kryt kefky

- 1 x kovové puzdro na zubnú kefku a zubnú pastu

-návod na použitie. Záruka: 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.