VITAMMY NEXT 5 Ramenný tlakomer + Micro-USB adaptérom a slovenskou hlasovou funkciou.

Značka: VITAMMY

Inteligentný ramenný tlakomer s automatickým nastavením tlaku v manžete a natlakovaním manžety na takú hustotu, aby bolo každé meranie čo najpohodlnejšie. Prístroj automaticky zistí hladinu tlaku, na ktorú by mala byť manžeta nafúknutá.

36,78
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY NEXT 5 Ramenný tlakomer + Micro-USB adaptérom a slovenskou hlasovou funkciou.

016a2375-ebfd-4218-9d54-bd23ef39c88a

Hlavný popis produktu

Meranie.
Pohodlne sa usaďte, relaxujte a počúvajte Hlasové správy v slovenčine sú najčitateľnejším prenosom najdôležitejších informácií o vašom krvnom tlaku. 
Diagnostické funkcie, ktoré zvyšujú spoľahlivosť.
-Detekcia nepravidelného srdcového rytmu (vrátane arytmií)
-Interpretácia výsledku merania podľa pokynov WHO
-Priemer z posledných 3 výsledkov
-Menej falošných meraní, menej stresu a strateného času.
Máte na výber jedno rýchle meranie alebo priemer 3 meraní, vďaka čomu budete pôsobiť proti faktorom, ktoré majú negatívny vplyv na výsledok, ako je efekt bieleho plášťa, nesprávne umiestnenie končatín, konverzácia atď.
Vysoký štandard manžety - ktorý cítiť.
Manžeta vyššieho štandardu vyrobená zo špeciálnej tkaniny a z najkvalitnejších materiálov poskytuje pocit väčšieho pohodlia, je odolná a dlhšie si zachováva svoje vlastnosti. Nový typ zapínania (suchý zips) zvyšuje komfort používania vďaka ľahšiemu zapínaniu a odopínaniu pri zníženej hlučnosti. 22-40 cm má veľký a univerzálny rozsah nastavenia manžety. Správny výber veľkosti manžety je ďalším faktorom ovplyvňujúcim spoľahlivosť merania. 22-40 cm manžeta je ideálna pre väčšinu používateľov .
Veľká, čitateľná obrazovka, vysoký kontrast.
Podsvietená obrazovka s vysokým rozlíšením (HD). Veľké kontrastné čísla, znaky a ikony - ľahko čitateľné informácie za každých podmienok.
Praktický, ekologický a univerzálny.
Vďaka možnosti napájania cez Micro-USB šetríte prostredie a správate sa ekologicky, čím aktívne chránite životné prostredie. Určite už máte nabíjačku s konektorom micro USB.
Veľa priestoru na spoločnú starostlivosť o zdravie.
2 pamäťové stopy so 120 výsledkami pre dvoch používateľov.
Prémiové puzdro v cene.

Mäkké a pohodlné vrecko na ochranu a prenos tlakomeru Next 5.
Certifikovaný prístroj - spokojnosť vášho lekára.
Next (1, 3, 5, 6, 7) je certifikovaná zdravotnícka pomôcka s certifikátom CE (certifikát zhody) vydaným autorizovaným notifikovaným orgánom EÚ: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NEMECKO.
Žiadne pochybnosti o presnom meraní.
Budete v duševnej pohode a istote pri používaní tlakomeru, ktorý spĺňa množstvo požiadaviek týkajúcich sa spoľahlivosti merania (klinické testy), odolnosti proti elektromagnetickému rušeniu, bezpečného použitia produktu atď. 
Ideálny do každej domácnosti - Vitammy Next 5.
Elektronický ramenný tlakomer, ktorý bude užitočný v každej domácnosti. Vitammy Next 5 má množstvo užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu presne zmerať tlak doma, bez potreby návštevy ordinácie. Možnosť kontrolovať krvný tlak každý deň uľahčuje starostlivosť o seba v každom veku.  Tlak sa meria pomocou oscilometrickej metódy, ktorá skúma zmeny tlaku spôsobené nafúknutou manžetou. Pri meraní je veľmi dôležité správne založiť manžetu, čo je oveľa jednoduchšie pri použití Vitammy Next 5 s detekciou polohy manžety. Tlakomer NEXT 5 detekuje arytmie a uľahčuje interpretáciou výsledkov u ľudí s chorobami. Pamäť tlakomera a jasný čitateľný displej robia z merania každodenný zvyk a nie drinu.
Sada obsahuje:
-tlakomer,
-manžetu / meraciu manžetu,
-úložné puzdro,
-4 batérie AAA,
-manuál so zárukou
-adaptér Micro-USB k tlakomeru(darček)
Toto zariadenie bolo vyrobené v súlade s európskymi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO 81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Elektromagnetická kompatibilita: Toto zariadenie vyhovuje medzinárodnému štandardu IEC60601-1-2.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.