VITAMMY HEAT Elektrická vyhrievacia podložka, šedá/čierna

1×1 ks, elektrická vyhrievacia podložka

Značka: VITAMMY

Elektrická vyhrievacia podložka Vitammy HEAT v šedej farbe. Univerzálna elektrická výhrevná podložka Vitammy Heat. Nová používaná technológia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Je vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Elektrická vyhrievacia podložka je určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla.

32,89
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY HEAT Elektrická vyhrievacia podložka, šedá/čierna 1×1 ks, elektrická vyhrievacia podložka

X55207

Hlavný popis produktu

Na čo používať vyhrievacie podložky. Trpíte bolesťou chrbta, bolesťou kĺbov, svalovou alebo menštruačnou bolesťou? Teplo je prirodzený sedatív. Rozšíruje krvné cievy a zlepšuje krvný obeh, ktorý môže uvoľniť svaly a zmierniť bolesti a pomáha odstrániť toxíny s tela. Tepelná terapia je stimulácia senzorických receptorov na zníženie prenosu bolestivých signálov do mozgu. Inovatívna technológia, účinnejšia pomoc. Nová technológia používaná v podložke Vitammy Heat zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke.

Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Pomáha pri bolestich rôznych častí tela. Určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla. Pomáha zmierniť príznaky: osteoartritídy, reumatizmu, neuralgie, ochorení, zápalu priedušiek, svalových kontraktúr, ischiasu, reumatoidná artritídy, rehabilitácie po traume alebo poranení, bolesti kĺbov a svalov, kŕče, artritídy, bolesti chrbtice.

Technické údaje:

- Automatické vypnutie po 2 hodinách.

- Regulácia tepla

- 3 úrovne.

- Dĺžka napájacieho kábla: 225 cm

- Obliečka je odnímateľná, možné ju prať v práčke, vyrobená zo 100% polyesteru

- veľmi jemná, príjemná na dotyk.

- Rozmer 31x42cm.

- Záruka: 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.