Village Candle Vonná sviečka v skle - Hope - Nádej, veľká

1×1 ks

Každé ráno rosa zmýva všetky ťažkosti predchádzajúceho dňa a nové kropaje sa blyští na listoch kvetov a stromov. Tento každodenný beh prírody evokuje nádej a nový začiatok, ktoré prekvitá rovnako tak, ako vôňa čerstvých orgovánu a hyacintov na jar. Práve táto vôňa vás očarí. Užite si chvíľu pre seba a prežite každé ráno ako začiatok niečoho nového. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dze s viečkom a dvoma knôty. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g.

16,39
Ušetríte 22%

Pôvodná cena:  20,99 €  ·  zľava 4,60 €

Najnižšia cena pred zľavou: 20.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Village Candle Vonná sviečka v skle - Hope - Nádej, veľká 1×1 ks

X56679

Hlavný popis produktu

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne. Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko.

Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru Umiestnite na nehorľavú podložku Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom.

Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.