Venira komplexná starostlivosť o vlasy nechty a pokožku

1×80 ks, prípravok do vlasov

Značka: VENIRA

Venira je prípravok podporujúci normálny rast a kvalitu vlasov, prispieva k normálnemu stavu nechtov a pleti.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,89
Ušetríte 29%

Pôvodná cena:  27,89 €  ·  zľava 8,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 27.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Venira komplexná starostlivosť o vlasy nechty a pokožku 1×80 ks, prípravok do vlasov

X39081

Hlavný popis produktu

Možno teda zdôrazniť, že hlavnou prednosťou výrobku VENIRA je komplexnosť jeho zloženie a s ňou súvisiace najširšie spektrum účinkov. Veľmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasov i nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú spôsobené nedostatočnou výživou pokožkové tkaniva. VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a hyaluronátu, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra obsahuje komplex 3 aminokyselín, samozrejme v dostatočnom množstve, väčšina konkurenčných výrobkov obsahuje iba 2 aminokyseliny.

Extrakt z pivovarských kvasníc dodáva potrebné vitamíny B, bielkoviny a minerály. Praslička ako najbohatší dostupný zdroj kremíka poskytuje tento nezastupiteľný minerál pre udržiavanie optimálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov - výrobok VENIRA ho obsahuje v porovnaní s konkurenciou najviac. Niektoré v ňom obsiahnuté zložky, napríklad kolagén, MSM, hyaluronát a ďalšie nie sú u podobných výrobkov na trhu súčasťou receptúry vôbec, aj keď je ich význam pre spojivového tkaniva, vlasy a nechty podstatný. Meď je dôležitá pre pigmentáciu vlasov, selén a zinok pre udržiavanie normálneho stavu vlasov a nechtov, vitamín C pre správnu funkciu kože.

Dávkovanie:
2 kapsule denne. Prvú kapsulu užite ráno pred jedlom, druhú kapsulu užijte večer, tiež pred jedlom. Užívanie kapsulí pred jedlom zvyšuje celkovú vstrebateľnosť a účinok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.