Včelobal KOMBO

1×1 ks, voskové obrúsky

Značka: VČELOBAL

Kompletné multibalenie voskových obrúskov Včelobal.

30,90
Doprava zadarmo

O produkte: Včelobal KOMBO 1×1 ks, voskové obrúsky

X015433

Hlavný popis produktu

Veľkosť "S" je vhodná na drobné kúsky zeleniny, odrezanú polku citrónu alebo otovrene zaváraninového pohára. O kus väčší "M" sa zíde pri balení desiatového rožka, žemličky kusu syra, odkrojeného melóna či tekvice. Veľký brat "L" je ideálny voskový obrúsok na balenie lepeňákov, bagiet, prikrytie kysnúceho cesta, ba hrnca či taniera a veľkosť "XL" naozaj veľký obal, je vhodný na zabalenie celého chleba či zakrytie plechu.

ZLOŽENIE:

Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, bio SK repkového oleja a včelieho vosku. Prírodný včelí vosk má antibakteriálne účinky, borovicová živica pôsobí antimykoticky teda proti plesniam, repkový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť. Včelobaly prešli národnými testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami. Rozmery obalov v balení: S 19x19 cm, M 27x25 cm, L 37x34 cm, XL 50x45 cm

STAROSTLIVOSŤ:

Starostlivosť spočíva vo vytrasení omrviniek po použití. V prípade potreby je možné obal opláchnuť vlažnou vodou spolu s eko saponátom a hubkou. Životnosť včelobalov je viac ako rok, avšak voskovú vrstvu je možné kedykoľvek obnoviť Včelopravárom. Po doslúžení je možné obal nastrihať na menšie kúsky a skompostovať.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.