TrueLife SonicBrush UV

1×1 ks, sonická zubná kefka

Značka: TRUELIFE
4.0

Sonická zubná kefka, 80 000 pohybov/minúta, 4 režimy čistenia - Clean, Soft, Whiten, Massage, časovač, UV sterilizátor, výdrž batérie 19 dní, 3 náhradné hlavice (Standard, Sensitive, Whiten), cestovné puzdro, nabíjacia základňa, kompaktný dizajn, farba: biela.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
51,89
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife SonicBrush UV 1×1 ks, sonická zubná kefka

X51632 ADC

TrueLife SonicBrush UV Nedajte kazu šancu

Sonická zubná kefka SonicBrush UV sa dokonale postará o vaše zuby. Pomocou vysokofrekvenčnej sonickej technológie SonicTrue® štetinky kefky kmitajú vysokou rýchlosťou až 80 000 pohybov za minútu a každým pohybom odstránia maximum povlaku zo skloviny aj ďasien. Sonická kefka je pritom omnoho šetrnejšia k zubnej sklovine než rotačné kefky. K dispozícii sú hneď 4 režimy čistenia, ktoré starostlivosť o váš žiarivý úsmev ešte zjednodušia. Vďaka kvalitnej batérii kefka vydrží nabitá až 19 dní a dodávaný UV sterilizátor zbaví jeho hlavicu 99,9 % baktérií. Balenie obsahuje sonickú kefku, dobíjaciu stanicu s UV sterilizátorom, tri náhradné hlavice (Sensitive, Standard, Whiten) a cestovné puzdro.

Štyri režimy pre krásny úsmev

SonicBrush UV ponúka štyri režimy čistenia, ktoré sa kompletne postarajú o čisté a zdravé ústa. Základný režim Clean zbaví chrup aj ďasná škodlivého povlaku, čím snížite riziko zubného kazu. Režim Whiten upraví pohyby kefky tak, aby efektívne bielil vaše zuby a odstránil pigmentové škvrny. Režim Massage stimuluje a prekrví ďasná, čo zlepší ich zdravie. Pre všetkých s citlivými zubmi je k dispozícii režim Soft ponúkajúci najšetrnejšie čistenie.

Správna hygiena začína čistou kefkou

Aj na samotnej kefke sa v priebehu čistenia usádzajú nečistoty. Preto je SonicBrush UV vybavený sterilizátorom, ktorý jednotlivé hlavice behem chvíle perfektne vydezinfikuje. Dokáže zničiť 99,9 % bežne sa vyskytujúcich baktérií môžete si tedy byť istí, že robíte maximum pre skutočne zdravé a biele zuby.

Technológia SonicTrue®

Sonická technológia SonicTrue® funguje na bázi jemných vibrácií, pri ktorých štetiny sonickej kefky kmitajú vysokou rýchlosťou, takže perfektne rozruší a odstráni zubný povlak. 80 tisíc pohybov za minútu navyše vháňa vodu s pastou aj do medzizubných priestorov pre bezkonkurenčné výsledky.

Všetko pro vaše zuby

S kefkou SonicBrush Compact zvládnete kompletnú dentálnu hygienu. Súčasťou balenia sú 3 náhradné hlavice rôznych typov Standard pre bežné čistenie, Sensitive pre citlivejšie zuby a Whiten pre bieliaci efekt. Hlavica vydrží až 3 mesiace používania, potom sa začne strapkať, ztrácať účinnosť a navyše sa na nej hromadia baktérie. Naštastie sú hlavice opatrené modrými štetinami, ktoré po 3 mesiacoch vyblednú a vy tak viete, že je načase hlavice vymeniť.

Moderná sonická technológia SonicTrue®

Špičková sonická technológia odstráni vďaka 80 000 pohybom za minútu maximum zubného povlaku a zároveň je citlivá k sklovine.

Zabudovaný UV sterilizátor

UV svetlo behom chvíle dezinfikuje hlavu kefky a zničí až 99,9 % baktérií čisté ústa začínajú čistou kefkou.

4 voliteľné režimy

Štyri módy sa postarajú o krásu vašich zubov a zdravie ďasien. K dispozícii je bežné čistenie, bielenie, masáž aj super jemný režim pre citlivé zuby.

Dlhá výdrž batérie

Kefka SonicBrush UV vydrží na jedno nabitie až 19 dní používania. Kefku si môžete tak vziať kamkoľvek so sebou.

Automatický časovač

Stopky už nepotrebujete automatický 2minutový časovač postráži správnu dĺžku čistenia za vás a následne kefku sám vypne.

30sekundový interval

Pre maximálnu efektivitu je cyklus čistenia rozdelený na 4 sekcie. Každej z nich venujte 30 sekúnd, potom vás kefka krátkou pauzou upozorní na presun k ďalšej sekcii.

Zapamätá si nastavenia

SonicBrush UV si zapamätá, v akom režime ste si zuby naposledy čistili, a pri ďalšom použití ho automaticky aktivuje.

3 typy hlavíc v balení

Súčasťou balenia sú 3 náhradné hlavice UV-series rôznych typov - Standard pre bežné čistenie, Sensitive pre citlivejšie zuby a Whiten pre bieliaci efekt.

Indikácia výmeny hlavíc

Hlavice disponujú modrými štetinkami, ktoré indikujú mieru opotrebenia. Jednoducho spoznáte, že je na čase hlavicu vymeniť.

Kompaktné rozmery

Kefka je kompaktná a vďaka dlhej výdrži batérie si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Bez BPA a ftalátov

Kefka je vyrobená z prémiových materiálov, ktoré neobsahujú BPA a ftaláty.

Vodotesný design

Vďaka stupňu krytia IPX7 sa nemusíte báť použiť kefku napríklad aj v sprche.

Cestovné puzdro

Súčasťou balenia je praktické puzdro, ktoré sa vám pohodlne vôjde do hygienickej taštičky.

Parametre

Výdrž batérie19 dní (2× denne 2 minúty)
NabíjanieBezdrôtové indukčné zo základne
Počet pohybovAž 80 000 pohybov/min
RežimyClean, Soft, Whiten, Massage
Časovač2 min (interval po 30s)
UV sterilizáciaÁno
Doplnkové hlaviceUV-series (Standard, Sensitive, Whiten)
Rozmery kefky2,8 cm × 25 cm × 2,9 cm (š × v × h)
Rozmery s UV sterilizátorom14,7 cm × 26,2 cm × 5,3 cm (š × v × h)
Hmotnosť kefky114 g
Hmotnosť základne s UV374 g
VodeodolnosťIPX7

Obsah balenia

  • Kefka SonicBrush UV
  • Nabíjacia základňa s UV sterilizátorom
  • 3× hlavica UV-series - Standard, Sensitive, Whiten
  • Cestovné puzdro
  • Návod

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.