TrueLife AIR Humidifier H5 Touch

1×1 ks, zvlhčovač vzduchu

Značka: TRUELIFE

Na dobrý spánok, pre lepšie dýchanie, na skvalitnenie vzduchu v miestnosti.

52,89
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife AIR Humidifier H5 Touch 1×1 ks, zvlhčovač vzduchu

X51617 ADC

TrueLife AIR Humidifier H5 Touch Zvlhčovač vzduchu 3v1

Ak vás doma trápi suchý vzduch, jednoduchým riešením je zvlhčovač TrueLife AIR Humifider H5 Touch. Vďaka hornému plneniu je obsluha zvlhčovača veľmi jednoduchá, nádrž nemusíte nikam prenášať, neriešite rozliatu vodu pri každom použití. Funguje na princípe ultrazvuku, vodu v nádrži mení na paru, ktorá sa miesi so vzduchom a okamžite ho zvlhčuje. Výhodou ultrazvukovej technológie je okrem nízkej spotreby energie aj nízka hlučnosť, dosahujúca maximálne 35 dB. Pomocou ionizátoru s technológiou IonTrue® zvyšuje zvlhčovač koncentráciu zdraviu prospešných záporných iónov. Zvlhčovač funguje aj ako difuzér. Stačí naplniť príslušný zásobník esenciálnym olejom a zvlhčovač prevoní vďaka technológii OilFlow® miestnosť vašou obľúbenou vôňou.

Zdravá a voňavá domácnosť

Zvlhčovač vzduchu TrueLife AIR Humidifier H5 Touch funguje na princípe ultrazvukovej technológie, ktorá premieňa vodu v nádržke na jemnú paru, miesiacu sa so vzduchom v miestnosti. Vďaka zvlhčovaču má vzduch takmer okamžite optimálnu vlhkosť 40-60%. Správna vlhkosť vzduchu pôsobí priaznivo na dýchacie cesty a môže pomôcť pri riešení problémov so suchou pokožkou, ekzémami alebo astmou. Ionizátor s technológiou IonTrue® obohacuje vzduch o záporné ióny, zbavuje vzduch prachových častíc a lepšie okysličuje krv. Dostatok záporných iónov vo vzduchu prospešne ovplyvňuje naše zdravie, má pozitívny dopad na našu psychiku aj sústredenie a môže pomôcť aj s bolesťami hlavy. Vďaka pár kvapkám esenciálneho oleja a technológii OilFlow® môžete navyše jednoducho rozvoňať miestnosť vašou obľúbenou vôňou.

Dlhá výdrž, nízka hlučnosť

Vodná nádrž zvlhčovača má kapacitu 3 l a vystačí na 24 hodín prevádzky pri maximálnom výkone. Bez obáv teda môžete zvlhčovač nechať zapnutý aj na noc, vďaka nízkej hlučnosti dosahujúcej maximálne 35 dB vás nebude pri spánku rušiť. Vďaka automatickému indikátoru nedostatku vody sa zvlhčovač pri nízkych hladinách vody sám vypne. Nehrozí tak skrat ani prehriatie.

Jednoduché ovládanie, displej a horné plnenie

Obsluha zvlhčovača je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Na ovládanie slúžia 4 dotykové tlačidla, ktorými zvlhčovač zapnete, vypnete, nastavíte intenzitu pary, nočný režim alebo stupeň vlhkosti. Po otvorení horného poklopu naplníte nádržku vodou, zvlhčovač zapojíte do zdroja energie a tlačidlom nastavíte množstvo pary, ktoré vám vyhovuje. Môžete pridať aj esenciálny olej pre príjemnú vôňu miestnosti. Zvlhčovač sám sleduje množstvo vody k nádržke, pri nízkej hladine sa automaticky vypne. Aktuálnu vlhkosť a teplotu v okolí zvlhčovača, intenzitu pary a prípadne nastavený časovač kontrolujete na displeji zvlhčovača. Horné plnenie zvlhčovača je veľkou výhodou, nemusíte ho zakaždým nosiť k zdroju vody a nikde nič nerozlievate.

Ultrazvuková technológia

Zvlhčovač premieňa vodu na jemnú paru, ktorá zvlhčuje vzduch v miestnosti na optimálnych 40-60 %. Výhodou tejto technológie je vysoká efektivita a nízka spotreba energie.

Horné plnenie

Zvlhčovač naplníte vodou veľmi jednoducho, stačí otvoriť poklop v hornej časti prístroja a naliať vodu do nádržky. Nemusíte sa tak ťahať s plnou nádržou a ničiť si chrbát.

Ionizátor s technológiou IonTrue®

Vďaka špeciálnej technológii, zvlhčovač neutralizuje kladné ióny, zbavuje vzduch prachových častíc a lepšie okysličuje krv. Optimálne množstvo záporných iónov pôsobí priaznivo na psychiku aj sústredenie.

Zásobník na esenciálny olej

Stačí pridať pár kvapiek do zásobníku a zvlhčovač prevoní miestnosť vašou obľúbenou vôňou.

OilFlow® technológia

Vďaka unikátnej OilFlow® technológii vám vystačia dve až tri kvapky esenciálneho oleja na celú nádrž. Môžete si teda v kľude užiť svoju aromaterapiu bez toho, aby ste neustále museli pridávať olej ako pri ostatných difuzéroch.

Intenzita pary

Vďaka možnosti nastavenia intenzity pary si môžete vybrať, či chcete pomocou maximálneho výkonu docieliť rýchle zvlhčenie vzduchu alebo vám bude stačiť pomalé zvlhčovanie, ktoré je úsporné a poskytne vám dlhú výdrž.

Automatické udržiavanie vlhkosti

Pomocou ovládacieho tlačidla je možné nastaviť požadovaný stupeň vlhkosti, ktorý zvlhčovač automaticky udržiava.

Zobrazenie vlhkosti a teploty

Na displeji zvlhčovača sa zobrazuje aktuálna vlhkosť a teplota v okolí zvlhčovača, intenzita pary a prípadne nastavený časovač.

Nočný režim

Pri nastavení zvlhčovača na nočný režim sa para automaticky vypúšťa v pravidelne sa striedajúcich cykloch. Zároveň sa vypne LED displej a môžete tak nerušene spať.

 

Časovač

Vďaka možnosti nastavenia času prevádzky sa nemusíte starať o vypnutie a môžete ísť i v kľude spať.

Automatické vypnutie pri nedostatku vody

Zvlhčovač automaticky sleduje hladinu vody v nádržke a pri jej nedostatku sa prevádzka automaticky zastaví.

Až 24 hodín dlhá výdrž

Až 24 hodín prevádzky pri maximálnom výkone. Zvlhčovač môžete bez obáv nechať zapnutý cez noc.

Kapacita nádrže 3 l

Do nádržky na vodu sa vojdú až 3 l. Vďaka takej kapacite nemusíte každú chvíľu dopĺňať a voda vám vydrží aj celé dni.

Nízka hlučnosť

Zvlhčovač vás nebude rušiť ani pri spánku, hlučnosť prístroja dosahuje maximálne 35 dB.

Bez toxických látok

Zvlhčovač je úplne bez BPA toxických látok. Je teda úplne bezpečný pre celú rodinu, dokonca aj pre malé deti. Nemusíte sa teda ničoho obávať a môžete difuzér používať každý deň aj noc.

AIR program

Zaistite kvalitný vzduch pre seba a svoju rodinu s naším programom TrueLife AIR. Viac informácií na truelife.eu/air.

Parametre TrueLife AIR Humidifier H5 Touch


Zvlhčovací výkon150 ml / hod
Automatická regulácia vlhkostiÁno, 40 - 90 %
Doporučený izbový priestor40 m2
Ultrazvukový systémÁno
Počet stupňov výkonu3
IonizáciaÁno
Objem nádrže na vodu3 l
Doba prevádzky24 hod
Esenciálne oleje / AromaterapiaÁno
Horné plnenieÁno
Odnímateľná nádrž na voduÁno
ČasovačÁno
Hlasitosťmax. 35 dB
Spotreba25 W
Hmotnosť1,42 Kg

Obsah balenia

  • 1× TrueLife AIR Humidifier H5 Touch
  • 1× čistiaci štetec
  • manuál
  • bezpečnostné inštrukcie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.