TROPICAL Marine Power Advance Mineral Salt 500ml/500g na vyrovnanie pomeru prvkov tak, aby bol podobný morskej vode

Značka: TROPICAL

Program Marine Power je profesionálna rada produktov, ktorá úplne postačuje a správnemu nastaveniu a údržbe akéhokoľvek typu morského akvária bez ohľadu na jeho veľkosť, obsadenie a úroveň zdatnosti akvaristu. Prípravok je nevyhnutným pomocníkom na doplnenie makroživín. Vedľajším účinkom dávkovania vápnika a kH (hydrogénuhličitan) je soľ NaCl. Dlhodobé dávkovanie Ca a kH môže preto zvýšiť slanosť a narušiť chemickú rovnováhu makroživín v soľnom roztoku. Použitie Marine Power Advanced Mineral Salt tieto disproporcie kompenzuje.

8,90

O produkte: TROPICAL Marine Power Advance Mineral Salt 500ml/500g na vyrovnanie pomeru prvkov tak, aby bol podobný morskej vode

3ecba380-7cf3-4a94-93aa-464e4bbf8262

Hlavný popis produktu

Program Marine Power je profesionálna rada produktov, ktorá úplne postačuje a správnemu nastaveniu a údržbe akéhokoľvek typu morského akvária bez ohľadu na jeho veľkosť, obsadenie a úroveň zdatnosti akvaristu. Prípravok je nevyhnutným pomocníkom na doplnenie makroživín. Vedľajším účinkom dávkovania vápnika a kH (hydrogénuhličitan) je soľ NaCl. Dlhodobé dávkovanie Ca a kH môže preto zvýšiť slanosť a narušiť chemickú rovnováhu makroživín v soľnom roztoku. Použitie Marine Power Advanced Mineral Salt tieto disproporcie kompenzuje. Príprava 1 litra roztoku: 1. Pomocou kuchynskej váhy odvážte 25 g prípravku. 2. Nalejte 700 ml RO/DI vody izbovej teploty (20 ° C) do odmernej nádoby. 3. Pridajte vopred navážených 25 g prípravku a potom intenzívne miešajte, kým sa kryštály úplne nerozpustia. 4. Naplňte nádobu na 1 L (1 000 ml) vodou RO/DI. Aplikovaním minerálnej soli Marine Power Advanced prichádza k udržovaniu správnych proporcií medzi makroživinami, a jej dávkovanie závisí na dennej spotrebe vápnika a dennom poklese KH v akváriu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov