TIERRA VERDE Vrecká na bioodpad 9 l – 30 ks

1×30 ks

Papierové vrecká na jednoduché skladovanie a vynášanie kuchynského bioodpadu.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
3,89 ušetríte 5,10 €

Pôvodná cena 8,99 €, zľava 57%

Najnižšia cena pred zľavou: 7.69 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: TIERRA VERDE Vrecká na bioodpad 9 l – 30 ks 1×30 ks

X67986

Hlavný popis produktu

Kraftový papier je pevný, odolný voči vlhkosti a kompostovateľný. Vyrobené v Českej republike, rozmery 20 x 36 x 16 cm. Čo je to a ako to funguje Kompostovanie dokáže dôkladne zredukovať obsah smetného koša. Zvyšky zeleniny a ovocia tvoria až polovicu objemu odpadov z domácností. Dôležité je skladovanie bioodpadu vyladiť. V bežnom plastovom vrecku sa totiž zaparí, plesnivie a zapácha.

Následné vysypávanie slizkých zvyškov býva tiež lahôdka. Znečistené plastové vrecko navyše nepatrí do žltého kontajnera a musí buď dostať kúpeľ alebo ísť do zmesového odpadu. Kraftový papier je odolnejší voči roztrhnutiu ako bežný papier a lepšie znáša aj vlhkosť. Vrecká z tohto pevného materiálu sú zároveň priedušné, vďaka čomu sa prebytočná tekutina odparí a bioodpad nie je toľko cítiť. Do kompostu môžu ísť spolu so zvyškami, pretože sa rýchlo rozložia. Navyše sa vyrábajú v Česku a obsahujú 40 % recyklovaného papiera.

Alternatíva plastových kompostovateľných vrecúšok s minimálnou ekologickou stopou. Na čo sa používa Na zhromažďovanie a krátkodobé uchovávanie organických zvyškov v domácnosti. Odporúčame vkladať do odvetrávaných košov určených na bioodpad s objemom cca 10 litrov. Dozrievanie záhradného kompostu môžete podporiť urýchľovačom kompostu, ktorý obsahuje vyváženú zmes bakteriálnych kultúr a enzýmov. Rozmery vrecka: 20 x 36 x 16 cm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.