TIERRA VERDE Umývanie v kocke

1×165 g, mydlo na pranie alebo umývanie riadu

Účinne čistí bežne zašpinený riad, šetrne umýva povrchy (nerez, keramika, lamino, drevo a sklo) a perie jemnú bielizeň. Pri práci s ním vás bude sprevádzať svieža citrusová vôňa bio esenciálneho oleja z vavrínu kubébového.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 7 dní
8,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: TIERRA VERDE Umývanie v kocke 1×165 g, mydlo na pranie alebo umývanie riadu

X67941

Hlavný popis produktu

Inovatívny produkt Umývanie v kocke na použitie v celej domácnosti. Účinne čistí bežne zašpinený riad, šetrne umýva povrchy (nerez, keramika, lamino, drevo a sklo) a perie jemnú bielizeň. Pri práci s ním vás bude sprevádzať svieža citrusová vôňa bio esenciálneho oleja z vavrínu kubébového. Pri výrobe mydlovej kocky nie sú potrebné žiadne konzervanty. Prirodzenou vlastnosťou mydla je, že vďaka svojmu pevnému zloženiu nevytvára živnú pôdu pre baktérie ako podobné umývacie prostriedky na báze vody. Čo je to a ako to funguje Základom Umývania v kocke je kokosový olej. Nakupujeme ho v biokvalite z kontrolovaného poľnohospodárstva na Filipínach a Srí Lanke. Tento olej má najsilnejšie čistiace a odmasťovacie účinky. Umývanie v kocke je vyrobené ručne za použitia tradičných remeselných postupov.

Prirodzenou reakciou oleja a hydroxidu sodného

– čisto prírodných látok

– vzniká pri výrobe glycerín. Jeho hlavnou funkciou je hydratácia a zamedzovanie vysušovaniu pokožky pri každodennom používaní.

Na distribúciu ani skladovanie nie je potrebný žiadny plastový obal. Pri preprave nie je zbytočne prevážaná voda. Šetríme ju až do momentu samotného použitia priamo vo vašej domácnosti. Zloženie a univerzálne použitie tohto produktu predstavuje alternatívu pre všetkých, ktorí chcú žiť naozaj minimalisticky. Jeho používaním zistíte, čo je to skutočná jednoduchosť v prístupe k umývaniu riadu, praniu a upratovaniu. Na čo sa používa Na umývanie bežne znečisteného riadu. Na umývanie rôznych druhov povrchov (nerez, keramika, drevo a sklo). Na pranie jemnej bielizne a na predpranie škvŕn. Ako sa používa Umývanie riadu Lufu alebo kuchynskú hubku namočte do vody, zľahka vyžmýkajte a prechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny. Ak používate kefu na riad, namočte ju, ľahko otrepte. Na kocku príliš netlačte.

Nie je potrebné čakať na bohaté bubliny ako u konvenčných umývacích prípravkov

– vzniknutá pena je jemná.

Penu použite na umývanie riadu rovnako ako gél na riad a dôkladne opláchnite.

Pri silne znečistenom riade použite najprv silnejší prostriedok (Pomarančový odmasťovač alebo Biku – jedlú sódu na odstránenie pripálenín).

Zo silne zamasteného riadu najprv odstráňte vrstvu tuku. Povrch utrite papierovým obrúskom a vyhoďte do bioodpadu alebo do kompostu, kde sa tuk vsiaknutý do papiera ľahko rozloží. Pokiaľ nemáte možnosť triediť bioodpad, tuk zotrite najprv gumovou stierkou, zlejte do nádoby na použité tuky a odovzdajte do zberného dvora alebo na to určených miestach. Na upratovanie Handričku na upratovanie namočte do vody, zľahka vyžmýkajte a prechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny.

Umývanie v kocke môžete tiež nastrúhať do vedierka s vodou, nechať rozpustiť a roztok použiť na umývanie povrchov. Hoblinky je možné nasypať aj priamo na vlhkú handričku a povrchy s ňou umyť. Pranie v ruke Po namočení bielizne prechádzajte kockou po škvrne. Vzniknutú penu jemne votrite do ošetrovanej tkaniny a opláchnite teplou vodou. Odolnejšie škvrny odstraňujte navlhčenou kockou priamo. Na veľmi odolné a zaschnuté škvrny odporúčame použiť Žlčové mydlo na pranie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.