Tierra Verde Prasek Do Mycky

1×1kg, prášok do myčky

Biologicky odbúrateľný prášok do umývačky so zvýšeným podielom nových účinných prírodných tenzidov dokonale odmasťuje. Vďaka jedlej sóde účinne odstraňuje zaschnuté zvyšky jedla. Bieliaca zložka na báze kyslíka likviduje aj škvrny od kávy, čaju a ovocných štiav.

8,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Tierra Verde Prasek Do Mycky 1×1kg, prášok do myčky

X58720

Hlavný popis produktu

Prášok do umývačky so zdokonaleným umývacím výkonom a zároveň úplne odbúrateľný v prírode je ideálnym riešením, ak: budete umývať pri teplote vyššej ako 55 °C. Výrobok je vďaka svojmu zloženiu účinný práve od tejto teploty. Obsiahnutý perkarbonát sodný sa pri nej rozkladá na sódu a peroxid vodíka.

Ten sa ďalej rozkladá na vodu a aktívny kyslík, ktorý sa spolupodieľa na výborných čistiacich a bieliacich účinkoch prostriedku. chcete ušetriť a používať efektívny prostriedok.

Na jedno umývanie je potrebná 1 polievková lyžica prášku (asi 15 g). V 1 kg prášku sa tak skrýva 65 umývacích dávok. je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate, prioritou. 99 % zložiek prášku získavame v prírode. Je skvelým riešením pre vás, ktorým na zložení umývacích prostriedkov naozaj záleží. Účinná receptúra sa opiera o nové prírodné tenzidy. V kombinácii s bieliacou zložkou na báze kyslíka a jedlou sódou odstraňuje škvrny od kávy, čaju a ovocných štiav, umyje zaschnuté zvyšky jedla a riad perfektne odmastí.

Hľadáte vegánske prostriedky? Prášok sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Vyberáme prednostne rastlinné zložky. dávate prednosť prostriedkom bez syntetických parfumov. Prášok jednoducho neobsahuje žiadne parfumy. chcete sa o svoj domov starať udržateľným spôsobom. Prášok sa v prírode ľahko odbúrava.

Nezostávajú po ňom nežiadúce zvyšky náročné pre životné prostredie. Spĺňa prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.