Tierra Verde Praci Gel Citliva Pokozka

1×1l, prací gél pre citlivú pokožku

4.0

Koncentrovaný ekologický prací gél slúži na pranie bielizne dojčiat, detí a dospelých s veľmi citlivou pokožkou. Má čisté prírodné zloženie bez parfumov a alergénov . Tento prostriedok je vhodný na pranie farebnej bielizne, látkových plienok a flísových odevov. Dermatologicky testovaný.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
6,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Tierra Verde Praci Gel Citliva Pokozka 1×1l, prací gél pre citlivú pokožku

X58714

Hlavný popis produktu

Tento prací gél obsahuje zvýšený podiel extraktu z mydlových orechov. Po novom sme pridali prírodné tenzidy, ktoré si výborne poradia s nečistotami. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez dráždivých chemických látok. Koncentrovaná podoba gélu je navyše skvelým riešením pre vás (neplatíte za zbytočnú vodu) aj pre prírodu (menej obalov a paliva na prepravu). Prací gél je ideálny, ak: Ste ekzematici a alergici. Gél je nedráždivý.

Odporúčame kombinovať ho s Plákadlom pre citlivú pokožku, ktoré spoľahlivo odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku. Je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate, prioritou. 99 % zložiek gélu získavame v prírode. Gél je skvelým riešením pre všetkých, ktorým na zložení pracích prostriedkov naozaj záleží.

Účinná receptúra je založená na extrakte z mydlových orechov. Mydlové orechy obsahujú saponín, 100 % prírodní tenzid, ktorý na seba ľahko viaže nečistoty. Novinkou je pridaný účinný prírodní tenzid alkylpolyglukosid, vyrábaný zo škrobov a olejov. Hľadáte vegánske prostriedky.

Gél sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Vyberáme prednostne rastlinné zložky. Dávate prednosť prostriedkom bez parfumov. Prací gél z mydlových orechov pre citlivú pokožku neobsahuje žiadne parfumy. Chcete sa o svoj domov starať udržateľným spôsobom.

Gél sa v prírode ľahko odbúrava. Vyvinuli sme ho tak, aby spĺňal prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.