SWIFFER WET

1×10 ks, náhradné vlhčené utierky

Značka: SWIFFER
5.0

Kto povedal, že Swiffer je iba na čistenie nasucho? Swiffer má aj vlhčené utierky na podlahu s účinnými čistiacimi prostriedkami rozkladajúcimi nečistoty, ktoré vyťahujú špinu z povrchov a odstraňujú ju. Udržiavajte svoje podlahy čisté a s príjemnou vôňou s jedinečným čistiacim riešením, ktoré účinkuje pri odstraňovaní odolných škvŕn, nečistôt a špiny, vťahuje ich hlboko do utierky a preč z podlahy, vďaka čomu je čistenie dlažby alebo linolea vo vašej domácnosti jednoduché.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
3,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SWIFFER WET 1×10 ks, náhradné vlhčené utierky

X55755

Hlavný popis produktu

Na odstránenie odolných škvŕn jednoducho prevráťte hlavicu mopu a zoškrabte škvrny zeleným škrabacím prúžkom. Jeho plochá hlavica vám umožňuje dosiahnuť na miesta, na ktoré ste sa s inými nástrojmi na čistenie podláh nikdy nedostali (pod sedačkami, posteľami, chladničkami, umývačkami riadu, ...).

Áno, Swiffer Sweeper prichádza ako nástroj 2 v 1: používa sa so suchými handričkami na zachytenie prachu a s vlhčenými utierkami na čistenie. Môžete ich bezpečne použiť aj na drevené podlahy. Nepoužívajte vlhčené utierky Swiffer na povrchovo neupravených, olejovaných ani voskovaných drevených doskách, neutesnených dlaždiciach, či podlahách s kobercom.

  • Rýchle a jednoduché čistenie. Vlhčené utierky na podlahu zachytia a uzavrú nečistotu hlboko do utierky.
  • Účinné, jedinečné čistiace prostriedky so sviežou citrusovou vôňou, rozkladajúce nečistoty vyťahujú špinu z povrchov.
  • Prevráťte hlavicu mopu Swiffer, aby ste odstránili odolné škvrny škrabacím prúžkom
  • Skvelé na vinylové, keramické a povrchovo upravené drevené podlahy.
  • Nepoužívajte na povrchovo neupravené povrchy citlivé na vodu, olejované, voskované drevo, neutesnené dlaždice alebo koberce.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.