SWIFFER DUSTER XXL

1×1 set, rukoväť 1 ks + prachovkové násady 2 ks

Značka: SWIFFER

Dajte zbohom prachu, nečistotám, vlasom a zvieracím chlpom. Swiffer XXL prachovka je nástroj na zachytenie a uzamknutie prachu, vlasov, zvieracích chlpov a alergénov z roztočov, ale aj z mačiek a psov z povrchov vďaka tisícom našuchraných vlákien s jemnou povrchovou úpravou.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SWIFFER DUSTER XXL 1×1 set, rukoväť 1 ks + prachovkové násady 2 ks

X55754

Hlavný popis produktu

Swiffer XXL prachovka sa dá vysúvať až na 90 cm a dosiahne do vysokých, nízkych aj úzkych miest, vďaka čomu čistí dôkladnejšie ako iné prachovky. Teleskopická prachovka má otočnú hlavicu, ktorú je možné prispôsobiť a zablokovať do štyroch rôznych polôh na čistenie rohových povrchov, ako je drevo, nábytok, rohy skrine, podlahové lišty… Dostane sa aj do tých najťažšie prístupných priestorov, ako radiátory, žalúzie, prístrojové dosky v aute alebo elektronika…

Prachovky Swiffer majú jedinečné vlákna, ktoré prispôsobujú svoj tvar tak, aby sa dostali do kútov aj do škár, aby ste sa zbavili prachu, vlasov a zvieracích chlpov na prakticky akomkoľvek povrchu bez toho, aby sa šírili po vašej domácnosti. Užitočné tipy: sú vhodné, ak máte alergiu na prach, ale aj na zachytenie zvieracích chlpov, pretože väčšina zvierat pĺzne neustále. Fungujú tak dobre, že možno začnete mať radi utieranie prachu. Náhradné prachovky Swiffer používajte s rukoväťou prachovky Swiffer.

 Swiffer duster XXL kit obsahuje:

1 rukoväť XXL + 2 prachovkové násady

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.