Supradyn CoQ10 Energy

1×30 ks, výživový doplnok

Značka: SUPRADYN

Doplnok stravy s 13 vitamínmi, 9 minerálnymi látkami, stopovými prvkami a s koenzýmom Q10. Vo forme šumivých tabliet s pomarančovou príchuťou. So sladidlami.

15,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Supradyn CoQ10 Energy 1×30 ks, výživový doplnok

X40639 ADC

Hlavný popis produktu

Doplnok stravy s 13 vitamínmi, 9 minerálnymi látkami, stopovými prvkami a s koenzýmom Q10.
Vo forme šumivých tabliet s pomarančovou príchuťou. So sladidlami.

  • Vitamíny B2,B6,B12 a C + minerálna látka hořčík pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie a prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
  • Vitamíny A,B6,B12,C,D, kyselina listová a minerálne látky meď, selén, zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Vitamín B6,B12,C, kyselina listová a horčík prispievajú k normálnej psychickej činnosti.

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie pre dospelých a deti od 12 rokov: 1 tabletu denne, rozpustiť v 3 dl vody. Najlepšie počas jedla alebo po jedle. 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre osoby trpiace fenylketonúriou. Odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Nadmerná konzumácia má ľaxatívne účinky. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej, vyváženej stravy, ktorá je dôležitá spoločne so zdravým životným štýlom. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a pri teplotách do 25 °C. Balenie je potrebné po použití opäť dobre uzavrieť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.