Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Rekonvalescencia po operácii bedrového kĺba: 12 mesiacov chôdze s barlami

    Otázka z 1. 1. 2026 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, 12 mesiacov po operácii bedrového kĺba ešte nedokážem chodiť bez barlí, je prosím táto doba ešte v norme? Neberiem lieky. Rád by som vedel aj skúsenosti iných v podobnej situácii. Ďakujem za odpoveď.
    PharmDr. Lenka Čorbová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Lenka Čorbová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme Vám za otázku.

    Vo Vašom prípade je potrebné otázku smerovať na lekára, ktorý má k dispozícií lekárske záznami, priebeh operácie, pridružené komplikácie a iné informácie. Žiaľ nedisponujeme lekárskymi záznamami a nemôžem sa, preto k otázke adekvátnejšie vyjadriť. Taktiež v našej kompetencii nie je možné hodnotiť závažnosť Vašich ťažkostí. To môžu iba lekári a to na základe dôkladného vyšetrenia Vášho zdravotného stavu. V prípade akýchkoľvek otázok či obáv, odporúčam kontaktovať ošetrujúceho lekára.

    Prajem skorú úľavu od ťažkostí.

    S pozdravom 

    PharmDr. Lenka Čorbová.

    Podobné otázky

    • opuch kĺbu

      Dobrý deň, Mamina /63r/ je vyše mesiaca po operácii, výmene bedrového kĺbu. V poslednej dobe jej to začína opúchať a pobolievať. Existuje napríklad určitá masť na zmiernenie opuchu a bolesti v oblasti...

    • Pacient stále trpí bolesťami po operácii kolena, vyšetrenie odhalilo vydratý bedrový kĺb

      Bol som na operácii kolena menili my kĺb a mám stále bolesti aj po pol roku stále krivám a zistili my pri kontrole že mám vydratý bedrový kĺb môže ten sprevádzať typu niekedy ostrú bolesť v kolene hlavne...

    • Bedrový kĺb

      Dobréránochcemsa opiitat mama maoperanu nohu bedrový kĺb anevládzesapostaviťci dajusakúpiťlieki

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace