Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Bolesti slabín po operácii bedrových kĺbov: Je bežné alebo dôvod na obavy?

    Otázka z 30. 10. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý večer chcela by som sa opýtať som po operácii oboch bedrových kĺbov piaty týždeň a bolia ma slabiny môžete mi poradiť či je to v poriadku za odpoveď Vám vopred ďakujem
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Celková dĺžka rekonvalescencie po vykonaní operácie je vysoko individuálna, pričom môže trvať niekoľko týždňov až mesiacov. Vaše ťažkosti môžu mať rôznu príčinu. Žiaľ v našej kompetencii nie je možné určiť ich príčinu, závažnosť či prípadnú liečbu. Z tohto dôvodu odporúčam konzultovať ťažkosti s ošetrujúcim lekárom, ktorému je známy Váš zdravotný stav. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni