Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Obavy z kúpania a opaľovania po chirurgickom odstránení lipómu.

    Otázka z 6. 5. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň prajem. 16.mája idem na odstránenie lipómu. Pri objednaní zákroku som zabudla na to, že koncom júla idem na dovolenku k moru. Prosím vás, budem môcť sa kúpať a opaľovať? Ďakujem pekne za odpoveď.
    PharmDr. Patrícia Čečková
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Patrícia Čečková

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku.

     

    Odporúčam Vám, aby ste sa pri zákrokoch uvedeného typu riadili priamo pokynmi ošetrujúceho lekára, aby sa zabezpečil čo najrýchlejší a najbezpečnejší proces hojenia. Lekár, ktorý má s daným zákrokom skúsenosť vie zhodnotiť, či je pre Vás kúpanie a opaľovanie bezpečné.

     

    Prajem Vám skoré zotavenie.

    S pozdravom
    PharmDr. Patrícia Čečková

    Najnovšie otázky v poradni