Somat MEGA All in 1 Lemon & Lime

1×80 ks, kapsule do umývačky

Značka: SOMAT
Zaručia dokonalú čistotu vášho riadu vďaka účinnej sile kyseliny citrónovej. Tablety v rozpustnej fólii sa rýchlo rozpúšťajú a pôsobia už pri teplote 40° C. Hravo si poradia s mastnotou, škvrnami od čaju či kávy a zanechajú váš riad lesklý a čistý.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,99
Doprava zadarmo

O produkte

X39399

Vybavili ste si kuchyňu umývačkou riadu a zvažujete, aké tablety kúpiť? Potom neváhajte a vyskúšajte tablety do umývačky Somat All in 1 Lemon & Lime 80 ks. Toto výhodné balenie obsahuje tablety do umývačky, ktoré odstránia pripáleniny a všetky ďalšie nepríjemné škvrny už pri teplote 40 °C. Vďaka vôni citróna a limety bude riad aj umývačka vždy krásne voňať. Tablety do umývačky chránia sklo pred jeho koróziou, majú funkciu soli aj leštidla. V jednej tablete tak nájdete všetko na dokonale čistý a lesklý riad. Doprajte si dokonalé umývanie bez námahy vďaka tabletám do umývačky Somat All in 1 Lemon & Lime.

Kľúčové vlastnosti tabliet do umývačky Somat All in 1 Lemon & Lime

  • Dokonale umyjú riad
  • Účinné už pri teplote 40 °C
  • Vyčistia aj tie najväčšie pripáleniny
  • Majú funkciu soli a leštidla
  • Výborne si poradia s mastnotou
  • Tablety do umývačky Somat sa starajú o sklo
  • V balení 80 kusov tabliet


Somat All in 1 Lemon & Lime s 8 funkciami

Tablety Somat sú výborné ako umývací prostriedok, ktorý zaručí dokonalú čistotu. Tablety do umývačky tiež ochránia sklo pred jeho koróziou. Výborne bojujú so škvrnami od čaju a kávy a majú funkciu oplachovania na žiarivý lesk. Funkcia soli chráni váš riad pred usadeninami vodného kameňa. Tablety Somat All in 1 si skvele poradia so zápachom, pôsobia už pri teplote 40 °C a sú rýchlo rozpustné.

Zloženie:
5 – 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, fosfonáty, polykarboxyláty, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, parfum limonene.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.