Silver DELIGHTS - womanizér a vibrátor

1×1 kus, womanizér a vibrátor

Značka: WOMANIZER
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
239,99
Doprava zadarmo
239 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46141

Jeden cieľ a dva druhy stimulácie Najvýkonnejší minivibrátor We-Vibe Tango a originálny Womanizer Premium sú teraz skombinované v jednom exkluzívnom sete. Táto limitovaná edícia vznikla na oslavu spojenie dvoch značiek, ktoré vytvárajú dokonalé erotické hračky. Luxusný set obsahuje Womanizer PREMIUM stimulátor klitorisu, We-Vibe® vibrátor Tango, stručný ilustrovaný viacjazyčný návod na použitie, 2x USB dobíjací kábel, vzorku lubrikantu, skladovacie vrecúško. Diskrétny a veľmi silný! We-Vibe Tango je jedným z najatraktívnejších vibrátorov s enormnou vytrvalosťou a extrémnou silou. Je určený pre vonkajšiu i vnútornú stimuláciu. Zúžená špička prináša intenzívne vibrácie s dokonalou presnosťou.

Má úžasných 8 vibračných programov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie milovníčky erotických pomôcok. Vibrácie sú tiché a diskrétne, ovládajú sa jedným tlačidlom. Doba prevádzky sú až 2 hodiny na jedno nabitie. We-Vibe Tango sa nabíja pomocou USB kábla (súčasťou balenia). Je 100% vodotesný (IPX7) a Vy si ho môžete vychutnať nielen v sprche, ale aj vo vani alebo v bazéne. Materiál: PC ABS termoplast. Dĺžka: 9 cm, priemer: 2 cm. Za minútu na vrchole! Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec. Womanizer Premium Womanizer Premium je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer Premium ale ponúka niečo úplne nové a od predošlých typov sa líši týmito zásadnými funkciami: Smart Silence (inteligentné ticho) a Autopilot. Womanizer Premium je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani.

Materiál: silikón, ABS. Rozmery: 155x50x35 mm. Hmotnosť: 135 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.