SENCOR SBG 6238BK KONTAKTNY GRIL PP

1×1ks, kontaktný gril

Značka: SENCOR

Inteligentný kontaktný gril, 7 programov + manuálne s možnosťou nastavenia teploty, nepriľnavé grilovacie dosky, automatická regulácia teploty, vyberateľná odkvapkávacia miska na olej, príkon 2100 W

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
128,89
Doprava zadarmo

O produkte: SENCOR SBG 6238BK KONTAKTNY GRIL PP 1×1ks, kontaktný gril

X011308

Hlavný popis produktu

Kompaktný gril je vybavený dvoma grilovacími doskami s nepriľnavou povrchovou úpravou. Na hladkej doske pripravíte výbornú grilovanú zeleninu a tá vrúbkovaná je dokonalou voľbou pre akékoľvek mäso. Jedlo sa na doskách nepripaľuje, a nie je teda nutné pridávať olej navyše. Pri grilovaní oceníte odkvapkávaciu tácku, do ktorej steká prebytočný olej. Ten je vyberateľný a plne umývateľný v umývačke riadu. Bezpečie pri používaní grilu zaisťuje tepelne izolovaná rukoväť, ktorú oceníte zvlášť pri lisovaní sendvičov.

7 automatických programov a rýchle nahrievanie
Gril sa pýši príkonom 2 100 W, vďaka ktorému je pripravený na akciu v priebehu niekoľkých málo minút. Je vybavený automatickými senzormi, ktorými rozpozná hrúbku pripravovaného pokrmu a prispôsobí im čas aj teplotu grilovania. Ak nechcete voliť manuálny program, otočným gombíkom vyberte jeden zo 7 programov, ktoré sa postupne zobrazujú na LCD displeji:

mrazené potraviny
slanina
kuracie mäso
párky a klobásy
steaky
ryby
hamburgery
manuálne nastavenie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.