Sencor Sbg 106bk elektrický gril

1×1 ks, elektrický gril

Značka: SENCOR

Elektrický gril Ideálny na celoročné grilovanie vnútri domu aj na záhrade

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
46,99
Doprava zadarmo

O produkte: Sencor Sbg 106bk elektrický gril 1×1 ks, elektrický gril

X46749

Hlavný popis produktu

Grilované lahôdky ako sú steaky, klobásy či ryby nielen v lete na terase s priateľmi, ale aj v zime v pohodlí domova. To všetko umožní elektrický stolný gril Sencor a navyše poteší ešte jedným dôležitým faktorom – príjemnou cenou. Radosť pritom urobí nielen vám, ale všetkým okolo.

Dve grilovacie plochy
Tento gril ponúka hneď dva druhy oblastí, pričom každá je ideálna pre iný druh grilovania. Kým hladkú plochu využijete napríklad pri príprave slaniny, vajíčok, hrianok alebo grilovaní zeleniny, rebrovitá plochu sa hodí skôr na prípravu šťavnatých steakov, rýb či klobás.

A to nie je jediná výhoda grilu, plusom je totiž aj celková veľkosť grilovacej plochy, ktorá predstavuje nadštandardných 47 × 31 cm. Naraz tak môžete pripravovať pokojne až štyri jedlá – naje sa tak celá rodina bez zbytočného čakania. Teplotu grilovania pritom môžete ovplyvňovať cez otočný termostat (max. 220 °C) a k dispozícii je aj veľmi praktická funkcia udržiavania ideálnej teploty na 60 °C (napríklad keď sa niekto oneskorí na večeru či desiatu).

Komfortná výbava
Hoci je gril dostupný za veľmi solídnu cenu, ponúka aj ďalšiu výbavu, ktorá jeho užívanie dokáže spríjemniť. Hlavným tromfom je pritom špeciálny keramický povrch s nepriľnavou úpravou a zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu. K nepriľnavému povrchu sa potom viaže aj ďalšia výhoda, ktorou je ľahká údržba.

Nechýba ani bezpečnostná tepelná poistka proti prehriatiu, či vyberateľná miska na odkvapkávajúci tuk. Bezpečnosť potom zvyšujú aj tepelne izolované rukoväte, vďaka ktorým môžete gril ľahko prenášať.

príkon 2300 W, možnosť grilovania bez pridania oleja, 2 grilovacie plochy - rovná a rebrovaná, termostat, Keep Warm preudržiavanie teploty, ochrana proti prehriatiu


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.