Sada panvíc Berlingerhaus BH-7053 Metallic Burgundy Edition

Sada panvíc Berlingerhaus BH-7053 Metallic Burgundy Edition je vyrobená z vysokokvalitného kovaného hliníka, ktorý je zvnútra pokrytý trojitou granitovou (mramorovou) vrstvou s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti

67,99

O produkte: Sada panvíc Berlingerhaus BH-7053 Metallic Burgundy Edition

cb3b43e2-0b52-46df-8db0-8ef19339c501

Hlavný popis produktu

Sada panvíc Berlingerhaus BH-7053 Metallic Burgundy Edition je vyrobená z vysokokvalitného kovaného hliníka, ktorý je zvnútra pokrytý trojitou granitovou (mramorovou) vrstvou s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Panvice sú štandardne vybavené silikónovou rukoväťou SOFT TOUCH. Možno ich použiť na všetkých typoch sporákov: plynovým, elektrickým, sklokeramickým, halogénovým, indukčným. Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zahrievajú) umožňuje ušetriť až 35 % energie.

Charakteristika a technické údaje:
Materiál: vysokokvalitný kovaný hliník
Farba: metalická bordová
Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
Vhodné do umývačky riadu
STOHOVATEĽNÝ - ÚSPORA PRIESTORU
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
Bez PFOA, olova, kadmia
Ergonomická rukoväť Soft-touch

Sada obsahuje:
Panvica O20 × 4,5 cm
Panvica O24 × 4,8 cm s odnímateľnou rukoväťou
Panvica O28 × 5,2 cm s odnímateľnou rukoväťou
Plastové viečka na skladovanie potravín v hrncoch s priemerom 24 a 28 cm

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.