Sada panvíc Berlingerhaus BH-1612NF Metallic Burgundy Edition

Sada panvíc Berlingerhaus BH-1612NF Metallic Burgundy Edition sú vynikajúce na prípravu rýchlych raňajkových a olovrantových minutiek, obedových príloh a hlavných chodov

37,99

O produkte: Sada panvíc Berlingerhaus BH-1612NF Metallic Burgundy Edition

e7daf780-f6a5-435b-a5fe-3821147a5c20

Hlavný popis produktu

Sada panvíc Berlingerhaus BH-1612NF Metallic Burgundy Edition sú vynikajúce na prípravu rýchlych raňajkových a olovrantových minutiek, obedových príloh a hlavných chodov. Či už opekáte mäso na prírodno, huby, pečiete volské oká alebo smažíte praženicu s cibuľkou výsledok vašej práce bude vždy majstrovský. Materiál, z ktorého sú panvice vyrobené rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvíc. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvice sú z vnútornej strany upravené trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panviciach nič nepripáli ani neprihorí. Čistia sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvice sú taktiež vhodné do umývačky riadu a používajú sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotné panvice posúvajú kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvíc: 20 cm, 26 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.