Rýchlovarná kanvica Adler AD 1373

Značka: ADLER

Klasická plastová rýchlovarná kanvica Adler AD1373 s maximálnym objemom 1 liter sa hodí do každej kuchyne, kancelárie či na internát

15,99

O produkte: Rýchlovarná kanvica Adler AD 1373

d4e9ddc3-2df0-4eb6-8c6c-8b5c6c204827

Hlavný popis produktu

Klasická plastová rýchlovarná kanvica Adler AD1373 s maximálnym objemom 1 liter sa hodí do každej kuchyne, kancelárie či na internát. Minimálne množstvo vody 0,5 l je vhodné a postačujúce pre jednu osobu, či už dôchodcu alebo študenta na internáte. Z bezpečnostných dôvodov je kanvica vybavená automatickým vypínaním, ktoré ju chráni pred varením nasucho a vypne ju ihneď po zovretí vody. Kanvica je vybavená filtrom, ktorý zachytáva usadeniny vodného kameňa, čím zlepšuje chuť a kvalitu vody. Funkčnosť zvyšuje stabilná základňa a jasný ukazovateľ hladiny vody. Kanvica Adler AD1373 je vyrobená z odolného polypropylénu a môže sa pochváliť úsporným výkonom 850 W.

Charakteristika a technické údaje:
Objem: max 1 l, min 0,5 l
Vysokokvalitné ploché vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele
Filter zabraňujúci ukladaniu vodného kameňa
Obojstranný indikátor hladiny vody rovnako vhodný pre pravákov aj ľavákov
Ochrana pred varením na sucho
Základňa otočná o 360°
Kontrolné svetlo
Automatické vypnutie
Kryt vyrobený z odolného polypropylénu
Priestor pre uskladnenie napájacieho kábla
Dĺžka napájacieho kábla: 70 cm
Napájanie: 230 V, 50 Hz
Výkon: 850 W
Rozmery produktu: 20,7 x 18,5 x 15,3 cm
Hmotnosť: 0,64 kg
Farba: biela

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.