Royal Chaga - Maitake tinktúra

1×50 ml, tinktúra proti stárnutiu

Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa), v preklade tancujúca huba. Či už si to priznáme alebo nie stárnutie je jednoducho súčasťou nášho života. Čas v tomto prípade nie je náš kamarát a jeho dopady na naše telo zastaviť nedokážeme. Čo však vieme je tento proces spomaliť a mierniť tak jeho dopady. Jedným zo spôsobou ako to dosiahnuť je pomocou vitálnych húb. Maitake je v tomto prípade #1. A ako bonus Vám pomôže zatočiť s prebytočnými kilami.

41,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Royal Chaga - Maitake tinktúra 1×50 ml, tinktúra proti stárnutiu

X001510

Hlavný popis produktu

Ťažký Kaliber Proti Stárnutiu Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa), v preklade tancujúca huba. Či už si to priznáme alebo nie stárnutie je jednoducho súčasťou nášho života. Čas v tomto prípade nie je náš kamarát a jeho dopady na naše telo zastaviť nedokážeme. Čo však vieme je tento proces spomaliť a zmierniť tak jeho dopady. Jedným zo spôsobou ako to dosiahnuť je pomocou vitálnych húb. Maitake je v tomto prípade #1. A ako bonus Vám pomôže zatočiť s prebytočnými kilami.Nabitá Prospešnými Látkami Maitake obsahuje široké spektrum dôležitých biologicky aktívnych látok. Z nich najdôležitejšie sú betaglukány, ktoré priaznivo pôsobia na Imunitný systém.

Okrem toho obsahuje: vitamíny minerály polysacharidy proteoglykány (D-frakcia) fenoly flavonoidy nenasýtené mastné kyseliny

Prednosti našej Maitake

  • Maitake pestovaná v kontrolovanom prostredí
  • Harmonizuje telo a pomáha mu vyrovnať sa so stárnutím
  • Bio produkt v prémiovej kvalite
  • Šetrná horúcovodná extrakcia zameraná na ideálne množstvo betaglukánov pre chronické stavy
  • Certifikovaná a laboratórne testovaná v nezávislom laboratóriu v Nemecku
  • Neobsahuje kofeín, cukor, farbivá ani lepok
  • Obsah Maitake v 1 kapule 500mg

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.