Revlon Pro Collection Rvdr5222 Muke Okrúhla Kefa S Funkciou Sušenia A Kulmou, Mätová

1×1 ks, kefa na vlasy

Značka: REVLON

Klasická ONE STEP okrúhla kefa na sušenie od Revlon RVDR5222MUKE v krásnej mint farbe je zariadenie 2v1. Výkon, ktorý poskytuje pri sušení vlasov a objem, ktorý poskytuje kulma je perfektný. Výsledkom sú úžasné, lesklé rovné vlasy s natočenými končekmi. Keramický povlak pomáha predchádzať poškodeniu vlasov. Ľahká konštrukcia a ergonomická rukoväť umožňujú vytvárať elegantné štylizácie.

49,79
Doprava zadarmo

O produkte: Revlon Pro Collection Rvdr5222 Muke Okrúhla Kefa S Funkciou Sušenia A Kulmou, Mätová 1×1 ks, kefa na vlasy

X65404

Hlavný popis produktu

Profesionálne sušenie už polovičný čas * Ak chcete vlasy uhladiť a vyrovnať, dodajte im objem pri korienkoch a končeky vlasov krásne natočte – na vytvorenie skvelých vĺn nepotrebujete použiť žiadny iný prístroj. Prístroj je ideálny pre stredne dlhé až dlhé vlasy.

Menej času, menšie škody.

Navrhnutá na rýchlu a rovnomernú distribúciu vzduchu do vlasov, aby sa rýchlejšie vysušili a upravili a zároveň znížili tepelné poškodenie Iónová technológia. Záporné ióny nasýtia prúd vzduchu, čo zmenšuje veľkosť kvapiek vody a urýchľuje sušenie. To pomáha vyživovať, uhladzovať a dodať lesk vašim vlasom a zároveň znižovať krepovatenie a statickú elektrinu.

Zmiešané štetiny s keramickým povlakom.

Nylonové štetiny s pohodlnými guličkami jemne rozčesávajú vlasy. Zmiešané nylonové štetiny pomáhajú uchopiť vlasy na zakrivených okrajoch, dodávajú objem a výsledkom sú hladké a lesklé vlasy.

Rovnomerné rozloženie tepla menej poškodzuje vlasy.

3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti ventilátora umožňujú prispôsobiť sušenie a stylovanie vašim potrebám.

Prístroj má navyše ergonomickú rukoväť, studený hrot a odľahčenú konštrukciu. Otočná šnúra sa nezamotáva.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.