relaxa RAPID - Woykoff

pastilky 1x30 ks

Značka: WOYKOFF
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
16,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: relaxa RAPID - Woykoff pastilky 1x30 ks

X71471 ADC

Výživový doplnok so sladidlami a obsahom 100 mg l-theanínu a 2,5 mg vitamínu B6 v jednej tablete. Vitamín B6 prispieva k normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Zloženie: sladidlo (xylitol), 20% extraktu zo zeleného čaju s obsahom l-theanínu 99%, maltrodextrín, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), pyridoxín hydrochlorid, aróma. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa užíva v dávke 1-2 tablety 1-3x denne. Účinok sa dostaví obvykle do 20 minút a stav relaxácie  pretrváva 3 – 6 hodín. Po 6-tich hodinách je možné dávku zopakovať. Neprekračujte dávkovanie 6-tich tabliet denne. Výživový doplnok relaxa RAPID je možné podávať dlhodobo, je úplne nenávykový. Neovplyvňuje pozornosť, je možné ho užívať aj pri riadení motorových vozidiel.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Chrániť pred svetlom a priamym slnečným žiarením.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.