REGUMISAN forte 240 mg

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: REGUMISAN

Zdravotnícka pomôcka určená na zmiernenie plnosti brucha, pocitu nafúknutia, grgania, nepríjemných pocitov spojených s nadmerným hromadením plynov a vzduchu v tráviacom trakte, čo spôsobuje napätie a tlak v črevách.

5,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: REGUMISAN forte 240 mg 1×30 cps, výživový doplnok

P3125A ADC

Zdravotnícka pomôcka určená na zmiernenie plnosti brucha, pocitu nafúknutia, grgania, nepríjemných pocitov spojených s nadmerným hromadením plynov a vzduchu v tráviacom trakte, čo spôsobuje napätie a tlak v črevách. Prípravok znižuje povrchové napätie plynových bublín v črevách, a tým uľahčuje ich rozpad a následné vylúčenie z tela. 

Používa sa aj na prípravu pacientov pred diagnostickým vyšetrením brucha (ultrasonografia, endoskopia, rádiografia a kolonoskopia), aby sa odstránili plyny a vzduch z tráviaceho traktu, čím sa zlepšuje kvalita snímkov. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Príznaky spojené s tlakom a napätím v črevách:
Dospelí: 1 kapsula, 2-4x denne, podľa potreby. Neužívať viac ako 4 kapsuly denne (960 mg simetikónu).
Deti vo veku 12-18 rokov: 1 kapsula 1x denne, podľa potreby.

Príprava pred diagnostickými vyšetreniami:
Dospelí: 1 kapsula večer, 1 deň pred plánovaným diagnostickým vyšetrením a 1 kapsula ráno nalačno v deň diagnostického vyšetrenia.
Deti vo veku 12 -18 rokov: 1 kapsula večer, 1 deň pred plánovaným diagnostickým vyšetrením a 1 kapsula ráno nalačno v deň diagnostického vyšetrenia.

Kapsuly sa užívajú pred jedlom alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny (napr. pohárom vody). Počas užívania sa neodporúča piť sýtené nápoje.

Upozornenie: Neodporúča sa používať u detí vo veku do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy sa majú pred použitím tejto zrdavotníckej pomôcky poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Neodporúča sa používať u pacientov s podozrením na prederavenie čreva alebo nepriechodnosť čriev, alebo ak im bolo prederavenie čreva alebo nepriechodnosť čriev potvrdené. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pri súčasnom užívaní ďaľších prípravkov je potrebné dodržať odstup aspoň 1 hodinu, v prípade súčasného užívana levotyroxínu až 4 hodiny. Zdravotnícku pomôcku môžu užívať pacienti s cukrovkou a poruchami trávenia cukrov (bez zmeny dávkovania). Ak sa prízanky zhoršia alebo pretrvávajú dlhší čas, je potrebné sa obrátiť na lekára alebo lekárnika. Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote 15-25 °C. Uchovávajte mimo dohľad a dosah detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.