Purina PRO PLAN STERILISED

1×1,5 kg, králik

Značka: PURINA
Optimálna výživa a posilnená ochrana pre kastrované a sterilizované mačky s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z králika.
15,29
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
15 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43919

PRO PLAN Sterilised je krmivo so zámerne zníženým podielom energie špeciálne prispôsobené potrebám mladých a dospelých kastrovaných či sterilizovaných mačiek. Vysoko stráviteľná receptúra PRO PLAN Sterilised s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z králika je špeciálne zostavená tak, aby zabraňovala priberanie na váhe a ochraňovala močové cesty. Vďaka tvaru a štruktúre granúl pomáha predchádzať tvorbe zubného plaku a kameňa.

Natural Feline Protection – podporuje funkcie všetkých kľúčových vonkajších aj vnútorných obranných systémov.
Vysoko chutné kompletné krmivo s vysokým podielom kuracieho mäsa as mäsom z králika je špeciálne vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým prírastkom kastrovaných/sterilizovaných mačiek a udržiavalo zdravie ich tráviaceho traktu.
Vysoký podiel bielkovín a vlákniny pomáha znižovať riziko nadmerného ukladania tukov.
Obsah esenciálnych mastných kyselín v receptúre udržuje správne pH moču (medzi 6,3 a 6,6), pomáha tým chrániť zdravie močového traktu a znižovať riziko tvorby močových kameňov.
Tvar a štruktúra granulí pomáhajú predchádzať usadzovaniu zubného povlaku a kameňa.
Obsahuje OPTIRENAL, špecifický komplex živín, ktorý pomáha podporovať činnosť obličiek, a antioxidanty spomaľujúce proces starnutia.

KOŽA A SRSŤ: vitamín A, kyselina linolová a zinok pre pružnosť a hydratáciu kože. Esenciálne morské oleje pre rast hustej a lesklej srsti.

TRÁVENIE: vysoký obsah bielkovín a vlákniny a obmedzené množstvo sacharidov pre zmiernenie glukózovej záťaže po jedle a obmedzenie ukladania tuku na bunkovej úrovni.

MOČOVÝ TRAKT: močový trakt je podporovaný komplexom živín OPTIRENAL. Receptúra ??kontroluje pH moču, udržuje dobrý zdravotný stav močového traktu a znižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kameňov, ktoré je u kastrovaných mačiek vyššia.

IMUNITNÝ SYSTÉM: vysoký obsah kvalitných bielkovín a silné antioxidanty pre podporu tvorby protilátok a ochranu buniek.

Kŕmny návod: uvedené hodnoty odporúčaných denných dávok sú len orientačné. Dennú kŕmnu dávku je potrebné upravovať v závislosti od veku, veľkosti a zdravotnom stave zvieraťa. Pravidelne sledujte hmotnosť svojej mačky a upravujte podľa nej aktuálnu dennú dávku krmiva. Odporúčame pravidelné preventívne veterinárne prehliadky. Mačka musí mať stály prístup k čistej a čerstvej vode. Krmivo uchovávajte v suchom a chladnom prostredí.

Umožnite vašej mačke voľný prístup ku krmivu PRO PLAN po celý deň.

Zloženie: kuracie mäso (16%), kukuričná lepková múčka, ryža (14%), dehydrované hydinové bielkoviny, kukurica, hrachový bielkovinový koncentrát, pšeničná lepková múčka, rastlinná vláknina, králičie mäso (4%), sušené vajcia, živočíšny tuk, rybí tuk, minerálne látky, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, kvasnice.

Doplnkové látky: vitamín A 35000 mj / kg, vitamín D3 1100 mj / kg, vitamín E 900 IU / kg, vitamín C 160 mg / kg, síran železnatý monohydrát 340 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg / kg, síran meďnatý pentahydrát 45 mg / kg, síran manganatý monohydrát 45 mg / kg, síran zinočnatý monohydrát 400 mg / kg, seleničitan sodný 0,28 mg / kg.