Purina PRO PLAN ORIGINAL

1×1,5 kg, kura

Značka: PURINA
Kompletné a vyvážené krmivo pre mačiatka vo veku 1–12 mesiacov a pre gravidné alebo dojčiace mačky s kuracím mäsom.
14,69
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
14 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43920

Receptúra PRO PLAN Kitten Chicken & Rice obsahuje vysoko chutné kuracie mäso, ako hlavnú zložku, a vysoko stráviteľnú ryžu. Poskytuje mačiatkam základné stavebné živiny potrebné pre ich rast a vývoj a zároveň podporuje rozvoj ich kľúčových obranných systémov, ktorými sú imunitný, tráviaci a vylučovací systém a koža a srsť.

Natural Feline Protection – kombinácia silných antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín a minerálov podporuje funkcie kľúčových obranných systémov mačiatka.
vysoko stráviteľná a chutná receptúra s kvalitným kuracím mäsom, ako hlavnou zložkou, rybími bielkovinami, vajcami a ryžou.
obsahuje DHA, základnú živinu nachádzajúcu sa v materskom mlieku, dôležitú pre rozvoj mozgu a zraku mačiatok.
vyššie hladiny bielkovín (42%) a energie v optimálnom pomere podporujú zdravý rast mačiatok.
znížený obsah uhľohydrátov napomáha nezralému tráviacemu systému mačiat vstrebávať živiny z potravy, výsledkom je správna konzistencia stolice.
zvýšená hladina vápnika pre optimálny vývoj kostí a zubov.
omega mastné kyseliny v kombinácii s vitamínom A a kvalitnými bielkovinami pre vývoj zdravej kože a hustej lesklej srsti.
esenciálne minerály pre rozvíjajúce sa ľadviny a močový trakt.
menšie granule špecifického tvaru pre jednoduchšie hryzenie.

KOŽA A SRSŤ: vitamín A, kyselina linolová a zinok pre pružnosť a hydratáciu kože. Esenciálne morské oleje pre rast hustej a lesklej srsti.

TRÁVENIE: znížený obsah sacharidov napomáha nezralému tráviacemu systému mačiat vstrebávať živiny z potravy. Výsledkom je správna konzistencia stolice.

MOČOVÝ TRAKT: esenciálne minerály a kontrola pH moču pre podporu rozvíjajúceho sa močového traktu.

IMUNITNÝ SYSTÉM: optiStart pomáha zvyšovať imunitnú odpoveď.

Kŕmny návod: mačiatka obvykle začínajú ochutnávať tuhú stravu vo veku 3 až 4 týždňov. Majte pre nich nepretržite k dispozícii navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstave (6. až 8. týždeň veku) môžu mačiatka pravidelne konzumovať suché alebo navlhčené krmivo. Pokiaľ granule miešate s vodou, pridávajte teplú vodu (nie horúcu) v pomere maximálne jeden diel vody ku trom dielom granúl.

Uvedené hodnoty odporúčaných denných dávok sú len orientačné. Dennú kŕmnu dávku je potrebné upravovať v závislosti od veku, veľkosti a zdravotnom stave zvieraťa. Mačka musí mať prístup k čistej a čerstvej vode. Uchovávajte v suchom a chladnom prostredí.

Zloženie: kuracie mäso (20%), ryža (14%), dehydrované bravčové bielkoviny, kukuričný lepok, dehydrované hydinové bielkoviny, živočíšny tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), kukurica, vedľajšie výrobky z pečene, koncentrované rybí bielkoviny, pšeničný lepok, sušené vajcia, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholín chlorid, chlorid sodný, minerály. Zinok (síran zinočnatý monohydrát) 200 mg / kg, meď (síran meďnatý pentahydrát) 12 mg / kg, selén (seleničitan sodný) 0,12 mg / kg. Vitamín A 21000 mj / kg, vitamín D3 1700 mj / kg, vitamín E (?-tokoferol) 550 mg / kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg / kg, taurín 1500 mg / kg. Obsahuje EU povolené doplnkové látky: beta-karotén, zmes tokoferolov bohatá na extrakty prirodzeného pôvodu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované akostné znaky: bielkoviny 42,0%, tuk 21,0%, popol 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápnik 1,3%, fosfor 1,0% , horčík 0,1%, vlhkosť 7,5%.