Prevracacia panvica Berlingerhaus BH-1302N 26cm Metallic Burgundy Ed

Prevracacia panvica Berlingerhaus BH-1302N 26cm Metallic Burgundy Edition vás zaujme na prvý pohľad svojim zvýšeným okrajom

23,99

O produkte: Prevracacia panvica Berlingerhaus BH-1302N 26cm Metallic Burgundy Ed

d64f149b-777a-4744-86ed-34685a651d5f

Hlavný popis produktu

Prevracacia panvica Berlingerhaus BH-1302N 26cm Metallic Burgundy Edition vás zaujme na prvý pohľad svojim zvýšeným okrajom. Je skvelým pomocníkom pri príprave ázijských jedál, najmä obľúbených vyprážaných rezancov alebo ryže. Vhodná pre varenie s minimom tuku. Turbo indukčné dno efektívne a rovnomerne rozvádza teplo s nižšou spotrebou. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu. S prevracaciou panvicou budete oslňovať už pri samotnom varení.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 26 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.