Prenosná chladnička s mrazničkou Camry CR 8076

Značka: CAMRY

To, čo určuje funkčnosť prenosnej chladničky Camry CR8076 a odlišuje ju od tradičného turistického vybavenia, je kombinácia chladničky (s objemom 15 litrov) a mrazničky (23 litrov)

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Prenosná chladnička s mrazničkou Camry CR 8076

c712d3d1-b80b-4078-87f2-d4247539ab60

Hlavný popis produktu

To, čo určuje funkčnosť prenosnej chladničky Camry CR8076 a odlišuje ju od tradičného turistického vybavenia, je kombinácia chladničky (s objemom 15 litrov) a mrazničky (23 litrov). Každá priehradka má svoje dvierka, vďaka čomu je jej ovládanie oveľa jednoduchšie. Ľahko prístupný LCD displej nás navyše informuje o najdôležitejších údajoch, ako je teplota v jednotlivých komorách.
Vďaka tomu môžete skladovať ovocie, zeleninu, nápoje či hotové jedlá. Medzi ďalšie výhody zariadenia patrí tiež efektívny kompresor, ktorý rýchlo znižuje teplotu v chladničke, alebo tri rôzne režimy na ochranu pred vybitím batérie. Tlačidlo úrovne ochrany batérie, ktoré sa nachádza na ovládacom paneli, umožňuje upraviť činnosť zariadenia na dostupné napätie. Chráni tak činnosť prístroja, ale aj batériu vozidla, ktorú používame na napájanie chladničky.
Milovníci cestovania často hľadajú vybavenie, ktoré im uľahčí prechádzanie vybraných trás a ciest. Niektorí z nás hľadajú zariadenie, ktoré bude fungovať v malom priestore, alebo zariadenia na vykonávanie špeciálnych úloh. Turistická chladnička CR8076 umožní organizáciu dlhšej cesty a uskladnenie produktov vyžadujúcich nízke teploty naozaj ľahko!

Charakteristika a technické údaje:
Dve chladiace priehradky:
Objem chladiaceho priestoru 15 litrov
Objem mraziaceho priestoru 23 litrov
Každá priehradka má svoje vlastné dvierka
LCD displej
Teplotný rozsah na displeji: mraziaci priestor: -20 °C až +10 °C, chladiaci priestor: od + 2 °C do + 10 °C
Efektívny kompresor (znižuje teplotu o 20 °C za 35 minút, napájanie DC 12V pri teplote okolia 25 ° C)
Funkcia ukladania nastavení po výpadku napájania
Úprava teploty v mrazničke používateľom
Automatická regulácia úrovne teploty chladiaceho priestoru pomocou termostatu
Bežné nastavenia teploty pre ukladanie: víno (od + 6 °C do + 18 °C) vakcíny, inzulín (+ 2 °C až -8 °C), ovocie (od + 4 °C do -6 °C), nápoje (+ 2°C až -5 °C), mäso (-10 °C), zmrzlina (-15 °C)
Klimatická trieda: ST / N / SN
Hlučnosť: max. 40 dB
3 režimy ochrany pred vybitím batérie
Pohodlné rukoväte na prenášanie
Tepelná izolácia C5H10
Ekologické chladivo R600a / 40g
Napájanie: DC 12V / 24V - zásuvka do zapaľovača alebo 230V 50 / 60Hz - sieťová zásuvka po použití externého adaptéra (možné dokúpiť, nie je súčasťou dodávky)
Menovitý príkon 40W
Maximálny menovitý prúd je 3,34A
Hmotnosť zariadenia: 13,2 kg
Vonkajšie rozmery zariadenia: 548,0 (výška) x 350 (šírka) x 520 (dĺžka) mm
Vnútorné rozmery chladiaceho priestoru: 250x201x463mm
Vnútorné rozmery mraziaceho priestoru: 250x201x323mm

Chladnička je dôležité zariadenie, vďaka ktorému sa môžeme dlhšie tešiť z výrobkov vyžadujúcich skladovanie pri určitej teplote. Ceníme si jej dôležitosť najmä pri dlhších výletoch, kde nás aj po týždni na obed nasýtia chlebíčky alebo zabalené polievky. To, čo určuje funkčnosť chladničky CR8076 a odlišuje ju od tradičného turistického vybavenia, je kombinácia chladničky a mrazničky. Ľahko prístupný LCD displej nás navyše informuje o najdôležitejších údajoch, napríklad o teplote.
Ak nechcete používať zásuvku zapaľovača ako zdroj energie, môžete zariadenie po dokúpení adaptéra(príslušenstvo) pripojiť k tradičnej elektrickej zásuvke. Pokiaľ však z nejakého dôvodu dôjde k výpadku napájania, nemusíme sa obávať opätovného nastavenia zvolených parametrov, pretože chladnička je vybavená pamäťovou funkciou. Nízka úroveň prevádzkového hluku prístroja, pohodlné rukoväte na prenášanie a ekologická chladiaca kvapalina sú ďalšími charakteristickými výhodami tohto produktu.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.