Powerlogy Almond Cinnamon Cream

1×200g, orieškové maslo

Značka: POWERLOGY

Zbožňujete chuť Vianoc celoročne? Potom si očarujúcu kombináciu škorice, jemne pražených mandlí a správnej dávky cukru zamilujete. Čisté zloženie zaručuje skvelú chuť a ľahké trávenie krému. Neobsahuje lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty. Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov, vyrobený na Slovensku.

12,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Powerlogy Almond Cinnamon Cream 1×200g, orieškové maslo

X010813

Hlavný popis produktu

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na náš mandľovo-škoricový krém môžete spoľahnúť: Mandle výberovej kvality. Jemné praženie mandlí pri nízkej teplote, tesne pred vyšľahaním krému. Krémová textúra pre jednoduché vychutnávanie aj trávenie. 100 % bez palmového oleja, emulzifikátorov a umelých konzervantov. 100 % prírodné zloženie bez rafinovaného cukru. Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.
Orieškové krémy Powerlogy spĺňajú najvyššie kritériá kvality a ich cieľom je nielen výnimočná chuť, ale aj vysoká výživová hodnota.
V Powerlogy sa snažíme urobiť maximum pre vývoj produktov, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti pre extra energiu a nadpriemerný fyzický i mentálny výkon. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu.
V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva.
Prečo mandle a škorica?
Z pohľadu zloženia a funkčných benefitov sú mandle unikátne. Obsahujú vysoké množstvo mononenasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre telo skvelým zdrojom energie, významné množstvo proteínov, vitamínu E a vlákniny.
Škorica je zase silným antioxidantom so skvelou chuťou. Pomáha nám dosahovať optimálnu inzulínovú odpoveď, zlepšuje funkcie mozgu aj naše trávenie. A keďže pri exotických koreninách naozaj záleží na pôvode, do mandľového krému sme vybrali prvotriednu kvalitu.
Kľúčová je však radosť z chuti. A chuť je… úžasná. V krémovej textúre dominuje voňavý škoricový cukor zabalený do jemne pražených mandlí. Niekomu pripomína detstvo, inému vianoce. Je to chuť, ktorej sa neviete dojesť. Už ste sa naladili?

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.