POMPOM Pure Vitamin C

1×50 ml, Vitamín C

Značka: POMPOM

Nabite svoju pleť energiou! Pleťový gél intenzívne hydratuje a svojimi účinnými látkami ošetruje pleť. Vhodný pre mastnú, kombinovanú a citlivú pleť. Neparfumovaný pleťový gél nezanecháva mastný pocit a lesk po sebe, je perfektnou bázou pod make-up a navyše vhodný aj pre citlivú plet. Neobsahuje tuk, 85 % gélu tvoria látky na báze vody.

9,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM Pure Vitamin C 1×50 ml, Vitamín C

X47830

Hlavný popis produktu

Pleťový gél je gél na báze vody vyrobený z rastlinných extraktov a hydratačných látok. Takýto gél je schopný vstrebať veľké množstvo vody do hlbších vrstiev pokožky. Neobsahuje tuk, 85 % gélu tvoria látky na báze vody. Intenzívne hydratuje a svojimi účinnými látkami ošetruje tvoju pleť. Pleťový gél sa používa predovšetkým na hydratáciu tváre, dekoltu a pier, keďže jeho účinné látky sa dostanú hlboko do pokožky a látky na báze vody mimoriadne efektívne hydratujú pokožku. Samozrejme ho môžete používať aj na ruky alebo na upokojenie slnkom podráždenej pokožky v lete.

Vitamín C, ktorý pleťový gél obsahuje, má dôležitý vplyv nielen na stav pokožky, ale aj na vaše celkové zdravie. Je to silný antioxidant, ktorý okrem iného zvyšuje prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke. Správna hydratácia je základom krásnej pleti! Ak ju zanedbávate, vaša pokožka ľahšie vyschne a to môže mať nepríjemné následky. Do pleťového gélu s vitamínom C sme preto pridali dve hydratačné prísady; jedna chráni bunky pred dehydratáciou obnovením osmolytického tlaku v pleťových bunkách a druhá napomáha udržiavať vodnú rovnováhu povrchu pokožky.

Hydratácia nekončí každodennou starostlivosťou o pleť, je dôležité dbať aj na dostatočný príjem tekutín. Ak je to možné, vypite denne 2-3 litre vody. Hydratačný pleťový gél s vitamínom C pleť dokonale hydratuje, ale nezanecháva mastný lesk po sebe.V lete ho skladujte v chladničke, takto si zachová dlhšie svoju kvalitu a dodá vašej pleti príjemný, chladiaci účinok. Môžete ho používať aj na upokojenie opálenej alebo slnkom podráždenej pokožky.V zime ho môžete kombinovať s pleťovým sérom.

Odporúčame ho pre citlivú pokožku, pretože neobsahuje parfumáciu ani iné zložky, ktoré by mohli vašu pokožku dráždiť. Zamiluje si ho aj zmiešaná a mastná pleť, pretože nezanecháva po sebe lesklý film. Pre suchú pleť je to skvelý ranný hydratačný gél, ale v tomto prípade ho odporúčame používať spolu s pleťovým krémom alebo bohatým olejový sérom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.