Pharma Activ Kudzu

1×60 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok Kudzu je preparát, ktorý pochádza z čínskej tradičnej medicíny a je známy už po stáročia.

13,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Pharma Activ Kudzu 1×60 cps, výživový doplnok

X14958 ADC

Hlavný popis produktu

Kudzu je možné užívať ako podporný prostriedok pri nasledujúcich problémoch:
Závislosť na alkohole, závislosť na nikotíne, toxikácia pečene rôzneho pôvodu, vyvolaná v dôsledku užívania alkoholu alebo iných toxických látok, niektorých liekov alebo ako dôsledok nesprávnej výživy, slabý krvný obeh, nedostatočné prekrvenie končatín či mozgu, problémy s trávením, nadmerná vzrušivosť, apatia, depresia a problémy v období klimaktéria.

Výživový doplnok KUDZU preparát, ktorý pochádza z čínskej tradičnej medicíny a je známy už po stáročia. Preparát obsahuje práškový koreň rastliny kudzu (Pueraria lobata) obohatený o extrakt z jej koreňa a je zdrojom rastlinných izoflavonoidov.

Spôsob použitia

Prípravok sa užíva v množstve 1 kapsula 1-2x denne počas jedla. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.