Perspi-Guard MAXIMUM 5

1×30 ml, antiperspirant

Značka: PERSPI
Vysoko účinný a moderný antiperspirant proti nadmernému poteniu. Vhodný na podpazušie, nohy, ruky aj ostatné časti tela. Vďaka novému zloženiu nepáli a nedráždi pokožku.
Na sklade v eshope
10,19
Doprava zadarmo

O produkte

X24745 ADC

Antiperspirant proti nadmernému poteniu, vhodný pre mužov aj ženy. Určený pre všetky typy pokožky a dobre ho znášajú dokonca aj osoby s citlivou pokožkou. Ponúka až päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete.

Aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu. Perspi-Guard Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu Perspi-Guard bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. 30 ml balenie vydrží až 3-4 mesiace a je vybavené praktickým rozstrekovačom. Antiperspirant Perspi-Guard je neparfumovaný, môžete ho bez starostí kombinovať s vašim obľúbeným deodorantom alebo parfumom.

Výhody antiperspirantu Perspi-Guard Maximum 5

  • Silný a účinný, stačí ho použiť 1-2x týždenne
  • Nepáli a nedráždi pokožku
  • Vhodný pre podpazušie, ruky, nohy a iné časti tela
  • Neparfumovaný, je ho možné kombinovať s deodorantmi i parfumami
  • Klinicky overená účinnosť
  • Dermatologicky testovaný a schválený

Spôsob použitia

Prípravok sa nanesie 1-2x do týždňa najlepšie večer pred spaním.

Zloženie

ethanol, voda, chlorid hliníku, chlorohydrát hliníku, glycerín, alcloxa, dimethicone copolyol, propylglykol, triethyl citrátu


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.