Perspi-Guard MAXIMUM 5

1×30 ml, antiperspirant

Značka: PERSPI
5.0

Vysoko účinný a moderný antiperspirant proti nadmernému poteniu. Vhodný na podpazušie, nohy, ruky aj ostatné časti tela. Vďaka novému zloženiu nepáli a nedráždi pokožku.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
13,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Perspi-Guard MAXIMUM 5 1×30 ml, antiperspirant

X24745 ADC

Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant proti nadmernému poteniu 30 ml

Perspi-Guard Maximum 5 je účinný antiperspirant proti nadmernému poteniu. Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka kompletnú ochranu, ktorá reguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete až po dobu 5 dní. 

Použitie:

Prípravok sa nanáša 1 - 2× do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla či hlava.

Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní  3-5 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Pre ešte lepší výsledok doporučujeme používať spolu s Perspi-Guard antibakteriálnym sprchovým krémom.

Zloženie:

Ethyl Alcohol, Aqua, Aluminium Chloride, Aluminium Chlorohydrate, Glycerin, Alcloxa, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol, Triethyl Citrate.

Obsah balenia:

Balenie obsahuje 30 ml antiperspirantu Perspi-Guard Maximum 5 proti nadmernému poteniu.

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.