Perspi-Guard MAXIMUM 5

1×50 ml, antiperspirant

Značka: PERSPI
5.0

Antiperspirant proti nadmernému poteniu. Vhodný pre mužov aj ženy, aj pre citlivú pokožku.

18,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Perspi-Guard MAXIMUM 5 1×50 ml, antiperspirant

X28294 ADC

Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant 50 ml

Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant proti nadmernému poteniu. Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete až po dobu 5 dní. Aplikuje sa 1 až 2-krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, čelo a triesla.

Pre ešte lepší výsledok doporučujeme používať spolu s Perspi-Guard antibakteriálnym sprchovým krémom.

Použitie:

Prípravok sa nanáša 1 – 2× do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla či hlava. Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní  5 – 7 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Zloženie:

Ethyl Alcohol, Aqua, Aluminium Chloride, Aluminium Chlorohydrate, Glycerin, Alcloxa, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol, Triethyl Citrate

Obsah balenia:

Balenie obsahuje 50 ml / 30 ml antiperspirantu proti nadmernému poteniu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.