PARALEN RAPID 500 mg Pomarančová príchuť

1×16, šumivé tablety

Značka: PARALEN

Liek obsahuje liečivo paracetamol. Používa u dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na zníženie horúčky, najmä pri akútnych bakteriálnych a vírusových infekciách.

3,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PARALEN RAPID 500 mg Pomarančová príchuť 1×16, šumivé tablety

2440D ADC

PARALEN RAPID 500 MG
ŠUMIVÉ TABLETY

KEDY POUŽIŤ?

  • na zníženie horúčky, najmä pri akútnych bakteriálnych a vírusových infekciách
  • na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť zubov, hlavy, bolesť nervového pôvodu, bolesti svalov alebo kĺbov nezápalového pôvodu, bolesti chrbtice a bolestivá menštruácia
Uľavuje od bolesti
Znižuje horúčku
Šumivé tablety
Rýchly nástup účinku
S pomarančovou príchuťou
Nechajte bolesť vyšumieť! Vyskúšajte Paralen Rapid s rýchlym nástupom účinku.

ÚČINNÁ LÁTKA

Paracetamol 500 mg v 1 šumivej tablete.

DÁVKOVANIE

  • PARALEN RAPID® 500 mg môžu užívať dospelí a dospievajúci od 12 rokov
  • Tabletu rozpusťte v pohári vody a vzniknutý roztok ihneď vypite
  • Interval medzi jednotlivými dávkami musí byť najmenej 4 hodiny, pričom nesmie byť prekročená max. denná dávka
Dávkovanie PARALEN RAPID 500 MG ŠUMIVÉ TABLETY

ZLOŽENIE

  • Jedna šumivá tableta obsahuje 500 mg paracetamolu.
  • Pomocné látky: bezvodá kyselina citrónová (E 330), manitol (E 421), sodná soľ sacharínu (E 954), laurylsíran sodný, povidón K90 (E 1201), hydrogenuhličitan sodný (E 500), bezvodý uhličitan sodný (E 500), leucín (E 641), pomarančová príchuť (obsahujúca oxid siričitý (E 220), disiričitan sodný (E 223) a disiričitan draselný (E 224))
PARALEN RAPID 500 MG ŠUMIVÉ TABLETY

KONTRAINDIKÁCIE

  • Neužívajte liek PARALEN® RAPID 500 mg, ak ste alergický/á na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.
  • PARALEN® RAPID 500 mg je liek na vnútorné použitie. Obsahuje paracetamol. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.
  • MAT-SK-2300011-1.0-3/2023

PARALEN® RAPID PRÍBALOVÝ LETÁK

Príbalový leták si pred použitím starostlivo preštudujte

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.