Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre

1×1 ks

Značka: PALSAR7
PALSAR7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu. Balenie obsahuje: 1x mikroihličkový valček 1x ochranná krabička 1x užívateľská príručka
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,39
Doprava zadarmo

O produkte

X55379

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! PALSAR7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu. Ihličky valčeka šetrne a bezbolestne narušujú vrchnú vrstvu kože a vytvoria neviditeľné mikro vpichy do pokožky. Do mozgu je tak vyslaný impulz, aby mikro vpichy sám ošetril a vytvoril viac kolagénu.

Vďaka pravidelnej aplikácii a jemným mikro vpichuje sa lepšie vstrebávajú kozmetické produkty do pleti, lepšie sa hoja jazvy po akné, vrásky sa minimalizujú a pleť je celkovo zdravšie a pružnejšie. Mikroihličkový valček je vyrobený z mnohých vysoko kvalitných mikro ihiel, ktorými sa bezbolestne prechádza po tvári a ďalších častiach tela. Dĺžka ihličiek je 0,5 mm a valček je tak vhodný aj na ošetrenie menších častí tváre ako je očné okolie či nos. Do 5 minút je valček schopný prepichnúť epidermálnu vrstvu kože viac ako 250000x, čím sa aj perfektne vstrebáva vyživujúce sérum či krém.

Účinky mikroihličkového valčeka: Jemne odlupuje kožné bunky spôsobujúce nezdravú pokožku (jazvy, vrásky, strie atď.) Stimuluje cirkuláciu krvi masíruje pokožku čistí póry Stimuluje produkciu kolagénu Zvyšuje vstrebávanie produktov do pokožky Mikroihličkový valček používajte 1x mesačne, v prípade vyššej znášanlivosti 1x týždenne.

Mikroihličkový valček sa dá použiť na ošetrenie tváre, ale aj pokožky hlavy, krku, tela, rúk, nôh alebo na ošetrenie brucha. Rozmery mikroihličkového valčeka: Dĺžka ihličiek: 0,5 mm Dĺžka valčeka: 132 mm Rozmery ochrannej krabičky: 145 mm * 40 mm Materiál ihličiek: nerezová oceľ


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.