Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1

1×1 ks

Značka: PALSAR7
  • PALSAR7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1 je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu. Balenie obsahuje: 3x nadstavec s ihličkami 1x rukoväť 1x ochranná krabička na celú sadu 1x nádobka na dezinfekciu 1x užívateľská príručka
49,89
Doprava zadarmo

O produkte: Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1 1×1 ks

X55377

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! PALSAR7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1 je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu. Ihličky valčeka šetrne a bezbolestne narušujú vrchnú vrstvu kože a vytvoria neviditeľné mikro vpichy do pokožky.

Do mozgu je tak vyslaný impulz, aby mikro vpichy sám ošetril a vytvoril viac kolagénu. Vďaka pravidelnej aplikácii a jemným mikro vpichom sa lepšie do pleti vstrebávajú kozmetické produkty, lepšie sa hoja jazvy po akné, vrásky sa minimalizujú a pleť je celkovo zdravšia a pružnejšia.

Mikroihličkový valček je vyrobený z mnohých vysoko kvalitných mikro ihiel, ktorými sa bezbolestne prechádza po tvári a ďalších častiach tela. Do 5 minút je valček schopný prepichnúť epidermálne vrstvu kože viac ako 250000x, čím sa aj perfektne vstrebáva vyživujúce sérum či krém.

Mikroihličkový valček obsahuje 3 vymeniteľné hlavice s rôznym počtom ihličiek z nerezovej ocele a ich dĺžkou.

300 ihličiek - dĺžka 0,50 mm - vhodný pre menšie časti tváre ako je očné okolie či nos. 600 ihličiek - dĺžka 1,00 mm - vhodný pre väčšie časti tváre ako sú tváre či krk. 1200 ihličiek - dĺžka 1,50 mm - vhodný pre väčšie oblasti tela ako sú nohy či brucho.

Účinky mikroihličkového valčeka: Jemne odlupuje kožné bunky spôsobujúce nezdravú pokožku (jazvy, starnutie, vrásky, strie atď.) Stimuluje cirkuláciu krvi masíruje pokožku čistí póry Stimuluje produkciu kolagénu Zvyšuje vstrebávanie produktov do pokožky Mikroihličkový valček používajte 1x mesačne, v prípade vyššej znášanlivosti 1x týždenne.

Mikroihličkový valček sa dá použiť na ošetrenie tváre, ale aj pokožky hlavy, krku, tela, rúk, nôh alebo na ošetrenie brucha. Podľa oblasti, ktorú chcete ošetriť, vyberte nadstavec valčeka. Rozmery mikroihličkového valčeka: Dĺžka rukoväte: 90 mm Dĺžka nadstavcov: 55 mm Rozmery ochrannej krabičky: 100 mm * 170 mm Materiál ihličiek: nerezová oceľ


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.