Otrivin Plus nosový sprej

1x10ml, nosový sprej, hojivý účinok, nádcha a upchatý nos

Značka: OTRIVIN
  • Otrivin Plus sprej, ktorý hojí a chráni nosovú sliznicu. Otrivin Plus obsahuje tiež zvlhčujúcu zložku dexpantenol, ktorá pomáha zvlhčiť suchú nosovú sliznicu.
5,19 ušetríte 1,60 €

Pôvodná cena 6,79 €, zľava 24%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Otrivin Plus nosový sprej 1x10ml, nosový sprej, hojivý účinok, nádcha a upchatý nos

8568C ADC

Prečo si vybrať Otrivin PLUS?

Rýchlo* uvoľňuje ucpaný nos

*Účinok sa prejaví v priebehu 5 - 10 minút, čo uľahčuje dýchanie nosom v dôsledku zmiernenie opuchu nosovej sliznice a lepšiemu odtoku sekrétu.

Hojí a chráni nosovú sliznicu

Obsahuje dexpantenol, ktorý pomáha hojiť a chrániť nosovú sliznicu.

Zvlhčujúci efekt

Pomáha predchádzať suchosti a podráždeniu sliznice nosa.

Čo môže spôsobiť upchatie nosa?

Alergia

Ak máte alergiu, Váš imunitný systému reaguje neprimerane na látky (alergény) vo Vašom okolí. Pri stretnutí s týmto alergénom začne uvoľňovať látky, ktoré spôsobujú príznaky alergie ako sú opuch sliznice, svrbenie, kýchanie, tečúcu nádchu a iné... Otrivin vám môže pomôcť pri liečbe upchatého nosa, pri sennej alebo inej alergickej nádche.

 

Zápal prínosových dutín

Môžeš sa cítiť nepríjemne, cítiť tlak v dutinách, bolesť hlavy. Otrivin môže pomôcť uľaviť od príznakov zápalu vedľajších nosových dutín. Rýchlo uvoľní upchatý nos odstránením nahromadeného hlienu a uľahčí tak dýchanie.

Nádcha a prechladnutie

Jedná sa o infekčné ochorenie horných dýchacích ciest vírusového pôvodu, môže byť spôsobená viac ako 200 rôznymi druhmi vírusov. Pri prechladnutí môžeš cítiť napríklad bolesť v krku, môže ťa trápiť kašeľ, nádcha a upchatý nos. Otrivin uvoľňuje upchatý nos a tým pomáha dýchať ľahšie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.