Osobná diagnostická váha Adler AD 8165

Značka: ADLER

Presná diagnostická váha Adler AD8165 s maximálnou nosnosťou 225 kg je vynikajúcou voľba pre športovcov, ľudí držiacich diétu a ďalších ľudí, ktorí sa starajú o svoju telesnú hmotnosť

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Osobná diagnostická váha Adler AD 8165

62711c9a-f8cb-40f7-9237-d9b317d93c2c

Hlavný popis produktu

Presná diagnostická váha Adler AD8165 s maximálnou nosnosťou 225 kg je vynikajúcou voľba pre športovcov, ľudí držiacich diétu a ďalších ľudí, ktorí sa starajú o svoju telesnú hmotnosť. Vysoká presnosť (100 g) umožňuje presné meranie. AD8165 meria: telesnú hmotnosť, telesný tuk, podiel vody v tele, svalovú hmotu, odporúčané kalórie a BMI. Výhodou je vysoká čitateľnosť, ktorá zaručuje ľahké odsledovanie nameraných hodnôt. Vďaka pamäti pre 10 osôb môže zariadenie využívať celá rodina.
Pri starostlivosti o zdravie a udržiavanie správnej telesnej hmotnosti sa oplatí vybaviť vašu kúpeľňu profesionálnou váhou ADLER AD8165. Ide o produkt, ktorý umožňuje kontrolu rastu svalového tkaniva či kontrolu kalórií. Jedným slovom, je to ideálna váha pre ľudí, ktorí začínajú svoje dobrodružstvo zdravým životným štýlom.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálna kapacita: 225kg / 495lb / 35st: 10lb
Minimálna hmotnosť: 5kg
Jednotky: kg, lb, st
Odstupňovanie: 0,1 kg/0,2 libry
Meria: telesnú hmotnosť, telesný tuk, podiel vody v tele, svalovú hmotu
Odporúčané kalórie a BMI
Mimoriadne veľký LCD displej s bielym podsvietením
Veľkosť LCD displeja: 90x52mm
Zvuková indikácia pri preťažení
Signalizácia slabej batérie
Zvuková indikácia po ukončení merania
10 používateľov s automatickou identifikáciou
Výber úrovne činnosti
Športový režim
Vybavená 4 vysoko presnými tenzometrami
Veľkosť produktu: 310x310x20 mm
Napájanie: 3x batérie 1,5V (AAA) (súčasť balenia)

Starostlivosť o zdravie je dôležitým aspektom nášho každodenného života. Ak sa však chcete o redukciu hmotnosti postarať sami, stojí za to použiť profesionálne vybavenie, napríklad diagnostickú kúpeľňovú váhu. Vďaka nej sa dokážete postarať o hmotnosť komplexne. Zariadenie má šesť funkcií: meria telesnú hmotnosť, telesný tuk, vodu v tele, svalové tkanivo, kalórie a BMI. Toto sú najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujete pri zdravom chudnutí a kontrole rastu svalového tkaniva. Váha vám poskytuje prístup k správnym hodnotám pre vaše telo: navrhovaná požiadavka na kalórie a správny index telesnej hmotnosti BMI. Najmä športovci ocenia možnosť ďalších meraní a skutočnosť, že váha berie do úvahy naše pohlavie, ako aj úroveň aktivity. To sú všetky aspekty, ktoré nie sú analyzované v tradičných váhach a sú potrebné na vypracovanie kompletného plánu športových aktivít.
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.