Oral-B EK Pro Series 1 Black + Cestovné púzdro

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL-B

Pocit profesionálnej čistoty každý deň a jemné čistenie vďaka senzoru tlaku na ďasná. Unikátna 3D technológia čistenia od Oral-B: osciluje, rotuje a pulzuje, čím odstraňuje až 100 % zubného povlaku aj v ťažko dostupných miestach v porovnaní s manuálnou kefkou.

36,99
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  49,29 €  ·  zľava 12,30 €

Najnižšia cena pred zľavou: 45.59 €

Doprava zadarmo

O produkte: Oral-B EK Pro Series 1 Black + Cestovné púzdro 1×1 ks, elektrická zubná kefka

X012437

Hlavný popis produktu

Vyskúšajte Oral-B Pro Series 1 od svetovej jednotky na trhu používanej zubnými lekármi na celom svete. Elektrická zubná kefka Series 1 pomáha čistiť si zuby tak, ako to odporúča váš zubný lekár – 2 minúty s profesionálnym časovačom, ktorý vás každých 30 sekúnd upozorní na zmenu čistenej oblasti. Len pohybujete zubnou kefkou v ústach a unikátna okrúhla hlavica Oral-B urobí všetko za vás. Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka, vďaka čomu sú vaše ďasná zdravšie a váš úsmev bude belší hneď od prvého dňa čistenia, pretože odstráni farebné škvrny z povrchu zubov. Vďaka profesionálnemu časovaču je Oral-B Pro Series 1 výborná zubná kefka pre všetkých, ktorí chcú prejsť na elektrickú zubnú kefku.

Senzor tlaku na ďasná: ak si zuby čistíte príliš silno, kefka zastaví pulzovanie, čím ochráni ďasná

Okrúhla čistiaca hlavica inšpirovaná zubnými lekármi zabezpečí dôkladné čistenie každého zuba a zároveň je jemná k ďasnám

Akumulátorová zubná kefka s praktickou batériou s dlhou výdržou a indikátorom úrovne nabitia batérie

Čistiaca hlavica Oral-B prechádza zo zelenej farby na žltú na základe individuálneho použitia, čím indikuje, že je čas vymeniť hlavicu, aby sa zachovala 100 % účinnosť čistenia

Obsah: 1 rukoväť s 2-minútovým časovačom, 1 nabíjačka, 1 čistiaca hlavica, 1 cestovné puzdro

Oral-B je medzi zubnými lekármi celosvetovo najčastejšie používaná značka s klinicky overenými výsledkami

Unikátna 3D technológia čistenia od Oral-B: osciluje, rotuje a pulzuje, čím odstraňuje až 100 % zubného povlaku aj v ťažko dostupných miestach v porovnaní s manuálnou kefkou.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.