OL4010 Ohrievač fliaš 3v1 double KIDO

1×1 ks, ohrievač fliaš

Značka: CONCEPT

Ohrievač fliaš 3v1 double Concept OL4010 KIDO; Ohrev, rozmrazovanie, sterilizátor; Na 2 fľaše; Regulácia ohrevu + udržanie teploty; Rýchle a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy; Ohrievač fliaš OL4010 KIDO uľahčí život s vaším bábätkom.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
52,29
Doprava zadarmo

O produkte: OL4010 Ohrievač fliaš 3v1 double KIDO 1×1 ks, ohrievač fliaš

X011322

Hlavný popis produktu

Rýchle a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy
Ohrievač fliaš OL4010 KIDO uľahčí život s vaším bábätkom. Rýchle a bezpečne ohreje pomocou vodného kúpeľa tekutú i kašovitú dojčenskú stravu na ideálnu teplotu. Je vhodný tiež na ohrev odsatého materského mlieka, takže ho využijú aj dojčiace maminky. Na rozdiel od mikrovlnnej rúry zahrieva ohrievač fliaš OL4010 KIDO rovnomerne a šetrne s ohľadom na zachovanie dôležitých vitamínov a živín. V ohriatom pokrme nevznikajú horúce miesta, takže sa vaše bábätko počas kŕmenia nespáli.
Ideálny do rodín s dvoma malými deťmi alebo dvojičkami
Veľkou prednosťou tohoto modelu je, že v ňom môžete ohrievať dva pokrmy naraz, čo ocenia predovšetkým rodiny s dvoma malými deťmi alebo dvojičkami. Môžete ho využiť ako na ohrev dojčenského mlieka, tak i detských príkrmov, čím ušetríte plno času. Pojme väčšinu bežných fliaš i pohárov s detskou výživou. Veľkou prednosťou je odklápacie veko, takže nie ste limitovaní ani výškou fľaše. Súčasťou ohrievača sú dve nádoby pre uchovanie a ohrev jedla.
Udrží správnu teplotu k okamžitej konzumácii
Ohrievač fliaš OL4010 KIDO je vybavený otočným gombíkom, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie. Vďaka digitálnemu displeju máte prehľad o zvolenom režime i presnej teplote ohrievaného pokrmu.
Jednoduché ovládanie a prehľadný displej
Ohrievač fliaš OL4010 KIDO je vybavený otočným gombíkom, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie. Vďaka digitálnemu displeju máte prehľad o zvolenom režime i presnej teplote ohrievaného pokrmu.
Funkcia sterilizácie chráni vaše bábätko pred škodlivými mikróbmi
Okrem ohrievania a udržovania teploty ponúka model OL4010 tiež funkciu sterilizácie, ktorá vám ušetrí plno času aj peňazí. Nemusíte sa zdržiavať zdĺhavým vyvarovaním ani kupovať sterilizátor fliaš, cumľov a ostatného príslušenstva. Stačí zvoliť program pre sterilizáciu a ohrievač sa o všetko postará. Vďaka tejto funkcii máte istotu, že vaše pomôcky na kŕmenie aj cumle budú hygienicky čisté a pripravené k ďalšiemu použitiu.
Šetrné a bezpečné rozmrazovanie dojčenskej výživy
Ohrievač fliaš OL4010 KIDO umožňuje tiež šetrné rozmrazovanie dojčenskej výživy. Ide o bezpečnejšiu a šetrnejšiu metódu oproti mikrovlnnej rúre a zároveň rýchlejší oproti rozmrazovaniu vodou. Stačí zvoliť funkciu pre ohrev a detská strava bude pripravená ku konzumácii počas niekoľkých minút.
Technické parametre:
• Multifunkčný ohrievač a sterilizátor v jednom pre 2 dojčenské fľaše
• Šetrné a rovnomerné ohrievanie dojčenskej stravy vovodnom kúpeli
• Viac stupňov ohrevu (37-44 °C, 45-69 °C, 70-90 °C a 100 °C)
• Rýchle nahriatie: 40 °C za 3 min., 70 °C za 5 min., 100 °C za 8 min.
• Funkcia udržovania teploty
• Rýchla sterilizácia fliaš/cumľov
• Rozmrazovanie
• Displej - aktuálna teplota, cieľová teplota
• Odklápacie veko pre vyššie fľaše/predmety
• Ľahké ovládanie pomocou ovládacieho kolieska
• Napájanie: zo siete
• Príkon: 200 W
• Súčasťou balenia sú 2 nádobky pre uchovanie a ohrev jedla a stojan

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.