OCUTEIN ALLERGO očné kvapky 15 ml + očná voda 50 ml ZADARMO

1×15 + 50 ml, sada pre očnú alergiu

Značka: OCUTEIN

Sada pre očnú alergiu obsahuje OCUTEIN ALLERGO očné kvapky spolu s očnou vodou ZADARMO.

7,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OCUTEIN ALLERGO očné kvapky 15 ml + očná voda 50 ml ZADARMO 1×15 + 50 ml, sada pre očnú alergiu

X021230

Hlavný popis produktu

OCUTEIN ALLERGO očné kvapky sú sterilné, hydratačné a lubrikačné očné kvapky obsahujúce tekutý extrakt Helichrysum Italicum. Poskytujú úľavu a osvieženie očí pri symptómoch alergií a sennej nádchy. Sú určené pri svrbení a pálení v očiach. Sú vhodné aj pre aplikáciu na kontaktné šošovky. OCUTEIN SENSITIVE očná voda obsahuje hyaluronát sodný, pomáha lubrikovať, hydratovať a chrániť povrch oka, a stabilizovať vrstvu slzného filmu i v prípade nosenia kontaktných šošoviek. Vďaka svojim vlastnostiam zároveň pomáha regeneračným procesom epitelu rohovky. Obsiahnutá očianka poskytuje zvlhčujúce, lubrikačné, ochranné, osviežujúce a antioxidančné účinky. Používa sa pri zápale spojiviek, alergií a podráždených očiach. Zmierňuje začervenanie oči spôsobené únavou. Obsiahnuté aloe vera poskytuje upokojujúci, zvláčňujúci a osviežujúci účinok pre zníženie pocitu suchého oka. OCUTEIN ALLERGO očné kvapky:
- poskytuje úľavu a osvieženie očí,
- poskytuje úľavu pri symptómoch sennej nádchy,
- sú vhodné i pre užívateľov kontaktných šošoviek.
OCUTEIN SENSITIVE očná voda:
- čistí, upokojuje, osviežuje a hydratuje povrch oka,
- zmierňuje pocity podráždených, unavených a suchých očí,
- zmierňuje začervenanie očí,
- zvyšuje stabilitu slzného filmu očí.
Obsah balenia, odporúčané dávkovanie a skladovanie
Sada pre očnú alergiu obsahuje 15 ml OCUTEIN ALLERGO očných kvapiek a 50 ml očnej vody ZADARMO. OCUTEIN ALLERGO očné kvapky je potrebné aplikovať jednu alebo dve kvapky do oka raz alebo i viackrát za deň podľa potreby alebo odporučenia odborníka. Používatelia kontaktných šošoviek aplikujú 2-3 kvapky pred alebo po použití kontaktnej šošovky. Na nasadenú šošovku aplikovať počas dňa podľa potreby. OCUTEIN SENSITIVE očnú vodu ZADARMO je možné pre vyšší účinok aplikovať niekoľkokrát denne.

Upozornenie
Uchovávať mimo dosahu zdrojov tepla a skladovať na suchom mieste pri teplote 5-35°C.Uchovávať mimo dosahu detí. Nepoužívať po uplynutí doby použiteľnosti. Nepoužívať dlhšie ako 90 dní od prvého otvorenia nádobky. Zdravotnícka pomôcka

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.