Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK

1×800 g, detská výživa

Značka: NUTRILON

Privítajte NOVINKU pre bábätká narodené cisárskym rezom. NAŠA UNIKÁTNÍ RECEPTÚRA PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU* je určená pre rodičov, ktorí chcú podporiť vyvíjajúci sa imunitný systém svojho dieťata. BEZ PALMOVÉHO oleja. Balenie je v praktickom a plne recyklovateľnom balení. *Podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D a ALA. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

22,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK 1×800 g, detská výživa

X57390 ADC

Novinka - receptúra inšpirovaná potrebami detí narodených cisárskym
rezom

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK™ 2 je unikátne následné dojčenské mlieko vhodné pre bábätká narodené cisárskym rezom, ktoré nemôžu byt plne dojčené, od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje baktérie Bifidobacterium breve, druh baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v čreve dojčených detí. Receptúra je špeciálne vyvinutá pre podporu imunitného systému1 dieťaťa a je bez palmového oleja.

V praktickom a plne recyklovateľnom obale, ktorý zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom. Myslíme na prírodu, preto sme vyvinuli balenie, ktoré je ekologické, plne recyklovateľné.

Vhodné pre dojčatá vo veku od ukončeného 6. mesiaca do jedného roka. Následná dojčenská mliečná výživa v prášku s baktériami Bifidobacterium breve.

1 Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, tak ako všetky následné mlieka podľa požiadaviek legislatívy.

Viete, že imunitný systém dieťata je počas prirodzeného pôrodu podporovaný prostredníctvom matkiných bifidobakterií, ktoré preniknú do čreva bábätka?

Pre podporu imunity1 – vhodné pre bábätká narodené cisárskym
rezom

Nutrilon Profutura CESARBIOTIKTM 2 obsahuje unikátnu kombináciu bifidobaktérií Bifidobacterium breve a oligosacharidov GOS/FOS. Tiež oligosacharid materského mlieka 2’FL (2´fukozyllaktóza), živiny pre podporu imunitného systému1 – vitamíny C a D1 a ďalej omega 3 (ALA a DHA)2 a omega 6 (ARA).

Naša pokročilá receptúra je určená pre rodičov, ktorí chcú podporiť vyvíjajúci sa imunitný systém1 svojho dieťata a je vhodná pre bábätká narodené cisárskym rezom, ktoré nemôžu byť dojčené, od ukončeného 6. mesiaca.

1 Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, tak ako všetky následné mlieka podľa požiadaviek legislatívy. 2 Obsahuje ALA (kyselina alfa-linolénová), ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy, a také DHA (kyselina dokozahexaénová), podľa požiadaviek legislatívy pre všetku následnú dojcenskú výživu.
ARA = kyselina arachidónová


Inšpirované materským mliekom

PODPORA
IMUNITY

Vitamíny C a D1 prispievajú k normálnej
funkcii imunitného systému

BIFIDOBAKTÉRIE

Bifidobaktérie Bifidobacterium breve,
baktérie prirodzene sa vyskytujúce
v črevách dojčených detí

OLIGOSACHARIDY

Oligosacharid materského mlieka 2’FL
a oligosacharidy GOS/FOS

MOZEK

Omega-3 ALA2 (kyselina alfa-linolénová)
prispieva k normálnemu vývoju mozgu
a nervovej sústavy


50 rokov výskumu materského mlieka

K rozvoju črevnej mikrobioty u detí dochádza už v ranom detstve a je ovplyvnené mnohými faktormi, jedným z nich aj výživou bábätka. Materské mlieko obsahuje oligosacharidy a tiež živé baktérie, čo je pre bábätko veľmi dobré. Imunitný systém dieťaťa je počas prirodzeného pôrodu podporovaný prostredníctvom matkiných bifidobaktérií, ktoré preniknú do čreva bábätka. Lebo spôsob pôrodu má vplyv na osídlenie čriev bábätka baktériami.

Zloženie materského mlieka je inšpiráciou pre našich expertov v oblasti dojčenskej a detskej výživy, ktorí berú do úvahy aj spôsob, akým bábätko prišlo na svet. Potrebujete poradiť v otázkach výživy a rodičovstva? Chcete sa dozvedieť, aké sú výhody a nevýhody cisárskeho rezu, alebo si prečítať zaujímavé články ohľadom zdravia a výživy? Naši odborníci sú tu pre vás.

FB: Nutrilon Slovenská republika, tel.: 800 601 600, www.nutriklub.sk, info@nutriklub.sk


Nová praktická dóza prináša vyšší komfort

Trojitý bezpečnostný pásik pre
dokonalé uzavretie a zachovanie
čerstvosti pred prvým použitím.

Poistka na viečku − zacvaknutie
pri uzatváraní chráni výživu pred
kontamináciou a vysypaním.

Miesto na odmerku, aby odmerka
ani vaše ruky neboli v kontakte
s mliečnym práškom.

Jednoduché zarovnanie
prášku v odmerke.


Návod na prípravu

Vysterilizujte všetko používané náčinie a
prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá.
Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30
minút na približne 40 °C. Pre zachovanie
priaznivých účinkov Bifidobacterium
breve dodržujte pri príprave striktne
teplotu prevarenej vody do 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody
(viď tabuľka na zadnej strane) vlejte do
vysterilizovanej fľaše.

Na dávkovanie vždy používajte priloženú
odmerku. Prášok v nej zarovnajte
pomocou špeciálnej plastovej pásky vo
vnútri obalu.

Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce
množstvo prášku (viď tabuľka na zadnej
strane). Ihneď uzavrite fľašu a 10 sekúnd
ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe.

Pred podávaním overte teplotu mlieka
kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a
ihneď podávajte.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Odporúčané denné množstvo mlieka je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa aodporúčaním vášho pediatra.

Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je ustanovené.

100 ml Nutrilon Profutura CESARBIOTIKTM 2 = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 285 kJ (68 kcal). 1 zarovnaná odmerky = 4,7 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.


Zloženie

Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slnečnicový), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka) 8,9 %, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), mliečna bielkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citran sodný, 2´fukozyllaktóza, cholín chlorid, citran draselný, chlorid horečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan horečnatý, emulgátor (sójový lecitín), taurín, inozitol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenozín 5‘-monofosfát, sodná soľ inozín 5‘-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, sodná soľ guanozín 5‘-monofosfátu, síran meďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.


Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon® Profutura® CESARBIOTIK™ 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťata a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mes. veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Danone s.r.o., Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov