NUPO DIÉTNY NÁPOJ JAHODA ONE MEAL +PRIME VEGAN

1×360 g, náhrada jedla

Značka: NUPO

Nupo One Meal +Prime Vegan, je vegánska náhrada jedla so zmesou rastlín obsahujúcou bielkoviny, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín.

Varianty podľa príchute
18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUPO DIÉTNY NÁPOJ JAHODA ONE MEAL +PRIME VEGAN 1×360 g, náhrada jedla

X45310

Hlavný popis produktu

Nupo One Meal +Prime - Jahoda je 100% vegan náhrada jedla v prášku s účinnými zložkami z prírodných zdrojov podporujúce chudnutie - bez pridaných cukrov! Obsahuje zmes rastlinných bielkovín, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín. Okrem toho má vysoký obsah vlákien a účinných látok z prírodných zdrojov, ktoré podporujú váš metabolizmus a chudnutie. Spolu s 24 životne dôležitými vitamínmi a minerálmi obsahuje aj zmesi starostlivo triedených zložiek Guarana, Cola Nut, Chróm-u a zeleného čaju. Používa sa ako náhrada jedla dvakrát denne v kombinácii s diétou, ktorá má obmedzený obsah energie. Neobsahuje aspartám.

* Nahradenie jedného denného jedla s diétnou porciou Nupo, ktorá má obmedzený obsah energie prispieva k udržaniu hmotnosti po chudnutí.

Nahradenie dvoch denných jedál s diétnou porciou Nupo, ktorá má obmedzený obsah energie prispieva k úbytku hmotnosti. Je dôležité však zachovať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. S Nupo One Meal sme vytvorili zdravé, chutné a úplné nutričné jedlo s nízkym obsahom kalórií, ktoré si môžete vziať aj na cesty. Obsahuje všetky bielkoviny, vlákniny, vitamíny a minerály, ktoré potrebujete. Skutočné nízkokalorické jedlo, ktoré má len približne 200 kalórií.

Nupo One Meal tyčinky, nápoje a palacinky sú ideálne na rušné dni, tréningy a na udržanie príjmu kalórií. Keď sme zaneprázdnení, máme tendenciu sa pozabudnúť a obrátiť sa na nezdravé riešenie. Nupo One Meal je tá správna voľba.

POUŽITE ONE MEAL NA CHUDNUTIE *, AK POTREBUJETE ... •nahradiť 1-2 hlavné jedlá dňa s približne 200 kalóriami/jedlo. •prijať všetky bielkoviny, vlákniny, vitamíny a minerály, ktoré potrebujete v jednom v jedle. •náhradu jedla na počas chudnutia a udržiavanie hmotnosti.

S TOUTO NÁHRADOU JEDLA DOSTANETE ... •lahodný a nízkokalorický koktail ako plnohodnotnú náhradu jedla. •uspokojiť váš hlad a zároveň potešiť vaše chuťové poháriky. •vysokoproteínové riešenie s vysokým obsahom vláknin pre rušné rána a stresujúce popoludnia. •nízkokalorické a výživné jedlo pred a po cvičení. •udržiavať hmotnosť po chudnutí. •udržateľný zdravý životný štýl.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.