NUPO Diétne jedlo Kuskus

1×340 g, diétne jedlo

Značka: NUPO

Tento neodolateľný kuskus so šošovicou s množstvom chutných korenín vrátane cibule, mrkvy, póru, petržlenu, cesnaku a kurkumy je skvelé jedlo, ktoré zahreje. Má orieškovú, sladkú chuť, ktorá vám dáva to správne množstvo na žuvanie – a je vegánske!

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1LNOC. Akcia platí iba 25. 6. do 23:59.
18,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUPO Diétne jedlo Kuskus 1×340 g, diétne jedlo

X63409

Hlavný popis produktu

Nupo Diet Meal Couscous je klinicky overená veľmi nízkokalorická diéta (VNKD), špeciálne vyvinutá na nahradenie kompletnej dennej stravy, ktorá je jednoduchá a ľahká.

POPIS

Diétne jedlo Nupo je teplé jedlo s konzistenciou, ktorá vám dá kvalitný pokrm. Tento variant je dokonca vegánsky! Ak celú svoju dennú stravu nahradíte 6 porciami diéty Nupo, získate maximálne 800 kcal denne. Nupo diéta vám zaistí správne množstvo všetkých základných živín, vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje na to, aby vás bezpečne doviedlo do cieľa. Nupo diéta obsahuje aj semená psyllia.

Obsahuje 10 porcií.

DIÉTA NUPO VÁM POSKYTNE jednoduché riešenie pre vás, ak sa potrebuje zamerať na iné veci – okrem vašej diéty. zvládnuteľnú stravu, ktorú stačí 6 krát denne potriasť a vypiť, nakoľko vám pokryje všetky potrebné základné živiny a vitamíny. približne 700 kalórií denne, konzumáciou všetkých 6 nápojov. všetky bielkoviny, vitamíny, minerály a ďalšie základné živiny, ktoré vaše telo potrebuje. klinicky preukázateľnú diétu, ktorú môžete užívať počas obdobia až do 8 týždňov. obľúbenú diétu z Dánska vyvinutú pred viac ako 35 rokmi.

PRE VÁS, LEBO CHCETE nakopnúť váš nový životný štýl s rýchlym, bezpečným a efektívnym chudnutím. jednoduché a pohodlné riešenie bez kompromisov a s nutričnými hodnotami. riešenie, ktoré vám poskytuje slobodu v kombinácií chutí – bez toho, aby bola ohrozená kvalita vašej diéty. diétu, ktorá je jednoduchá, pohodlná na prípravu a môžete si ju zobraz aj so sebou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Nezabudnite počas vašej diéty piť veľa vody. Najlepšie, 2-3 litre vody denne. Je dôležité, aby ste nezabudli vypiť všetkých 6 porcií diétnych nápojov Nupo denne – Polievky alebo Ovsené vločky. Pri nadváhe ľudí s komplikáciami, ako sú kardiovaskulárne ochorenia alebo metabolické poruchy by diéta nemala byť užívaná bez lekárskej starostlivosti. Diétu Nupo by nemali užívať tehotné alebo dojčiace ženy, deti, dospievajúci alebo starší pacienti.

POKYNY

Diéta Nupo je určená iba pre zdravých dospelých s nadváhou alebo obezitou, ktorí majú v úmysle dosiahnuť zníženie hmotnosti. Zdraví dospelí alebo obézni dospelí by nemali užívať tento produkt dlhšie ako 8 týždňov alebo opakovane po kratšiu dobu bez rady odborného lekára. Nemali by ho používať tehotné alebo dojčiace ženy, dospievajúci alebo osoby trpiace zdravotným ťažkosťami bez rady odborného lekára. Je dôležité konzumovať všetkých 6 porcií denne. Ak sa produkt používa v súlade s návodom na použitie, je pokryté celé denné množstvo všetkých základných živín. Vždy zabezpečte dostatočný denný príjem tekutín. Diéta Nupo poskytuje primerané denné množstvo všetkých základných živín, ak sa používa v súlade s návodom na použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.